Buškovice – Alespoň základy nového sociálně technického zázemí na fotbalovém hřišti v Buškovicích stihly vybetonovat pracovníci kadaňské firmy Tlačvoda, než o sobě dala vědět zima a další práce jim překazila mrazem a sněhem. Přitom ještě před několika dny to se stavbou vypadalo optimisticky.
„V pátek se měla dělat základová deska a kanalizační přípojka. A tento týden jsme se chtěli pustit do obvodových zdí. Pak už by to šlo rychle,“ myslel si Štefan Novotný společník firmy, kterou si společnost Metal Quatro najala na hrubou stavbu buškovických fotbalových kabin. To ale ještě nevěděl, že v tyto dny bude mrznout a stavební práce budou muset počkat. Na snímku zaměstnanci firmy vyplňují základy betonem.
Napsal(a): Jan Vnouček
Ve čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.
Přehrát videoSymfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus
Přehrát video