Louny – Další rekonstrukci kanalizačního a vodovodního řadu nyní zahajuje Severočeská vodárenská společnost (SVS) v Chelčického a Lidické ulici v Lounech. Stávající kanalizace v těchto místech je neznámého stáří a kamerová prohlídka prokázala jejich velmi špatný technický stav. Celková koroze trubního materiálu, praskliny a díry v profilu způsobují pronikání odpadní vody do země. V těsném souběhu s kanalizací je veden litinový vodovod z roku 1938, který je opakovaně poruchový a bude rekonstruován současně s kanalizací. Více informací již dnes 27. srpna v Lounském pressu.
Napsal(a): Redakce
Ve čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.
Přehrát videoSymfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus
Přehrát video