Žatec – Denisa Czervoniaková, vítězka letošního kola žatecké Dívky roku a Miss Sympatie Žateckých novin, okouzlila také Plzeň. V neděli 5. dubna suverénně zvítězila v semifinále Dívky roku Čechy. Postoupila tak do celostátního kola této soutěže.
Tématem plzeňského semifinále byla apokalypsa a konec světa. Na konci však vzešel nový život, a tím životem se stala právě patnáctileté Denisa Czervoniaková z Postoloprt. S přehledem vyhrála i Miss sympatie, která se volila prostřednictvím sociální sítě facebook.
Více informací najdete v tištěném vydání Žateckých novin
Napsal(a): Veronika Salášková
Osmého května na zámku Stekník malé i velké návštěvníky provázela princezna Adélka. Seznámila je nejen s historií zámku, ale také s několika zajímavými předměty z každodenního života.
Přehrát videoVe čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.
Přehrát video