Vody v koupalištích jsou v pořádku

Jarka Cibulková 2015-08-26 12:56:00

Okres Louny – Provozovatelé sezónních umělých koupališť v okrese Louny, tedy v Lounech, Žatci, Podbořanech a Krásném Dvoře, zajišťují odběry bazénové vody v souladu se schválenými provozními řády (četnost a rozsah odběrů je závislý na teplotě vody a atrakcích umístěných v bazénech), odběry a rozbory provádějí akreditované laboratoře, podle výsledků jsou přijímána případná opatření.

„Krajská hygienická stanice (KHS) provádí státní zdravotní dozor, v letošním roce v tomto rozsahu byly provedeny ve dnech 14. a 17. července kontroly zařízení se zaměřením na dodržování provozních řádů koupališť, zejména v kapitolách kontroly kvality vody (kontroly denních záznamů) a úklidu a dezinfekce na sociálních zařízeních a v šatnách, na všech koupalištích nenašli pracovníci KHS žádnou závadu. Odběry vzorků vody v bazénech pro koupaliště Krásný Dvůr, Podbořany a Žatec byly provedeny v půlce července a byly bez závad. Odběr koupaliště Louny proběhl koncem července a v první dekádě srpna a jejich výsledky ještě nejsou známy. Vodní nádrže se v okrese Louny nesledují, tudíž nelze hodnotit výskyt sinic,“ zhodnotila letošní sezonu vedoucí oddělení hygieny obecné a komunální KHS Hana Höferová.

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video