Na umělce už v záři reflektorů

Veronika Salášková 2016-10-01 00:27:00

Žatec – Po více než dvou letech od jeho vybudování mohou konečně fotbalisté FK Slavoj Žatec využívat hřiště s umělou trávou naplno. Od minulého týdne bylo konečně zprovozněno jeho osvětlení. Hráči tak na hřišti budou moci trénovat už i v zimních měsících, kdy se brzo stmívá.

Hřiště s umělou trávou na levém břehu řeky Ohře vzniklo v roce 2014. Klub na něj získal dotaci od ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ve výši asi 10 milionů korun. Zbylých čtyři a půl milionů přidalo jako spoluúčast město Žatec. Osvětlení hřiště mělo být původně vybudováno již v roce loňském, klub měl na něj přislíbenu dotaci od ministerstva školství, kterou se mu ale nakonec nepodařilo získat. Hřiště tak fotbalisté mohli v zimních měsících využívat pouze do 16. hodiny, protože později již byla tma. To značně omezovalo zimní činnost a tréninky, kvůli nimž vlastně hřiště vzniklo.
V letošním roce se klubu od ministerstva podařilo nakonec na osvětlení získat dotaci ve výši 3,8 milionu korun. Práce na jeho instalaci vyšly celkem na pět milionů korun. Město se na akci podílelo přibližně milionem korun. Umělý trávník tak nyní osvětluje osmnáct světel ze šesti sloupů.

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video