Cítoliby – Bohatou tombolu slibují myslivci spolku Cítoliby – Líšťany na svém plese. Uskuteční se v sobotu 4. února od 20 hodin na sále Dělnického domu v Cítolibech. K tanci a poslechu zahraje kapela SAX. Předprodej vstupenek probíhá na obci v Líšťanech i Cítolibech.
Další akcí v kulturním svatostánku bude 17. února od 19 hodin pořad Úsměvy Iva Šmoldase. Povídání populárního básníka, redaktora a moderátora doplní písničkami Pepa Štross. Předprodej vstupenek je v kanceláři městyse Cítoliby. Tam si také můžete koupit lístky na koncert skupiny Dymytry, který proběhne 21. dubna.
Napsal(a): Jarka Cibulková
Ve čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.
Přehrát videoSymfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus
Přehrát video