Cítoliby (caj) Tvrdě rocková skupina, hrající v maskách, vyrazila na své, v pořadí druhé, samostatné tour – Krby kamna Turyna tour 2017. Během šestnácti zastávek Dymytry objedou celou Českou republiku. Jednadvacátého dubna od 20 hodin proběhne koncert také v Cítolibech u Loun. Vstupenky koupíte na úřadě městyse Cítoliby.
Pro své fanoušky kapela nachystala speciální prodloužený set, během něhož zazní jak ověřené hity, tak zcela nové písně napsané speciálně pro toto turné. „Naši fanoušci jsou od nás zvyklí na pořádnou show, na plameny, světla řízená počítačem, animace na LED obrazovkách speciálně vytvořené na každou píseň. Vědí, že děláme maximum pro to, aby se všichni parádně pobavili, a přesně tak to máme v plánu i na tomhle tour. Bude to masakr!“ řekl kapelník Jirka Dymo Urban. Dymytry pozvaly na tour dvě spřízněné kapely – X-Core a Loco Loco, které rozhodně fanoušky tvrdého rocku nezklamou.
Napsal(a): Jarka Cibulková
Ve čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.
Přehrát videoSymfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus
Přehrát video