Drobnosti pod stromeček nakoupíte na Vánočním jarmarku

Markéta Chalupová 2017-12-15 10:56:28

Žatec (mch) Perníčky, čokoládu, vánoční dekorace, košíčky, keramiku a mnoho dalšího krásného s láskou vyrobeného zboží si mohou až do soboty zakoupit všichni, kteří zavítají na Vánoční Jarmark do Staré papírny.

 Sortiment zboží se zde každý den obměňuje, podle toho, jak se mění jeho prodejci. Kromě lidí z celého širokého okolí, zde prodávají své výrobky například děti ze žateckého Dětského domova, Domu dětí a mládeže i základních škol Liběšice či žatecké Dvořákovy. Nechybí ale ani klienti Sociálně terapeutické dílny Kamarád – LORM (na snímku), nebo Domova pro seniory. Na akci jsou i dětské dílničky ve kterých si malí šikulové ozdobí perníček, případně vyrobí malou dekoraci. 

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Johannes Brahms - Uherský tanec č. 5 na Vánočním koncertě

Symfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus

Přehrát video
Historická opona akad. malíře Oskara Brázdy spuštěná před začátkem koncertu

Městské divadlo v Žatci se v pátek 12. prosince 2025 zaplnilo do posledního místa – tradiční vánoční koncert byl zcela vyprodán.

Přehrát video