Podbořany (hyk) V 21. kole 1.A třídy na sebe narazila dvě mužstva s ambicemi na vyšší příčky tabulky. Šlo o souboj o 3. místo. Vroutek přijel do zápasu se snahou o potvrzení posledních dobrých výsledků a Podbořany si chtěly upevnit své místo v tabulce a odčinit poslední porážky v Údlicích a Ledvicích.
V utkání dobré úrovně mohli být spokojeni především diváci. Osm branek, dvě červené karty, penalta a celkem přesvědčivé vítězství domácích. Spokojeni mohli být i hráči Tatranu. Dokázali zvítězit, vrátit Vroutku porážku z podzimního zápasu, udrželi své třetí místo, srovnali body s druhými Domoušicemi a jsou v kontaktu s prvními Dobroměřicemi.
Příčin porážky fotbalistů Vroutku bylo hned několik. Především to byla absence důležitých hráčů základní sestavy. Nemoc, zranění, pracovní povinnosti a pro zápas zbylo jedenáct hráčů bez náhradníků. V počasí, které panovalo, velký hendikep.
Více v tištěném vydání Reginou Podbořanska, který vychází ve středu 16. května.
Pozvání Mirky Farkasové na Štědrý den 24. 12. 2024.
Přehrát videoZlatá neděle 22. 12. se nesla v Žatci ve znamení zpívání koled - v podloubí u Ramon café, tradice, za kterou stojí mj. ŽOK :-)
Přehrát video