Slavoj Žatec pořádá v červnu fotbalové turnaje starších a mladších přípravek. Týmy se mohou hlásit do 25. května na email: pavelmanak@email.cz. Účastníci startují na vlastní náklady. Startovné je 1.300 Kč za jedno mužstvo.
Turnaj proběhne pro obě kategorie 17. června na travnaté ploše FK Slavoj. V případě zájmu jsou pořadatelé schopni zařadit i soutěž začínajících elévů předškolního věku jako samostatný turnaj na malé branky. „Srdečně zveme na fotbalové turnaje pro kategorie starších a mladších přípravek, které pořádáme v našem areálu fotbalového klubu Slavoj Žatec na hlavní travnaté ploše, na konci sezóny a ještě před nástupem na letní prázdniny. Rádi bychom vás přivítali v našem areálu a podpořili sportovním zápolením snahu těch nejmladších, začínajících mladých fotbalistů,“ napsali pořadatelé do pozvánky.
Napsal(a): Redakce
Symfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus
Přehrát videoMěstské divadlo v Žatci se v pátek 12. prosince 2025 zaplnilo do posledního místa – tradiční vánoční koncert byl zcela vyprodán.
Přehrát video