Lubenec (až) Třináctiletý chlapec se ve čtvrtek odpoledne zranil při nehodě u Lubence. Chlapec zřejmě vběhl pod nákladní auto, řekla krajská policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.
„Včerejšího dne kolem 14. hodiny došlo v obci Lubenec k dopravní nehodě, v níž figuroval nákladní automobil a nezletilý chodec. Podle prvotních informací chlapec spadl pod zadní nápravu nákladního automobilu, který zrovna projížděl kolem. Informace z místa nasvědčovaly tomu, že chlapec utrpěl lehké zranění. Na místě přítomní policisté vyloučili přítomnost alkoholu u řidiče nákladního vozidla,“ potvrdila nám v pátek 25. května lounská policejní mluvčí Irena Pilařová.
Nákladní auto podle mluvčí odbočovalo do areálu firmy a chlapec údajně vběhl pod zadní kola. Noha se mu dostala pod kolo.
Zraněného hocha převezla letecká záchranka do nemocnice. „Co bylo příčinou dopravní nehody, je předmětem dalšího šetření,“ dodala Pilařová.
Napsal(a): Alla Želinská
Ve čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.
Přehrát videoSymfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus
Přehrát video