Naše twirlerka na stupních vítězů. Anička Trnková přivezla z Holandska tři medaile

Iveta Drlíková 2018-07-02 08:54:00

Kompletní sadu medailí vybojovala žatecká twirlerka Anička Trnková na mezinárodních závodech v Holandsku, kde startovala jako jediná Češka.

Pozvání na červnový International competition Almere Holland získala, když svými výkony zaujala mezinárodní porotkyně na únorovém Mistrovství ČR. Konkurence v Holandsku byla opravdu veliká, na soutěž přijely závodnice z deseti států a dokonce až z Japonska. Trnková závodila v juniorské kategorii celkem třikrát a pokaždé z toho byla medaile. Zlatou získala ve své oblíbené disciplíně sólo se dvěma hůlkami, stříbro ve twirling sólo a bronz ve freestyle sólo (všechno to jsou disciplíny odvozené od mažoretkového sportu). Anička tak skvěle zúročila náročnou tréninkovou přípravu, které věnovala veškerý svůj volný čas. „Byla to pro mě taková generálka před evropským pohárem v Irsku, kam odlétám začátkem července. Doufala jsem, že budu tak do šestého místa. Sestavy se mi ale povedly výborně a byly z toho tři medaile,“ říká naše úspěšná reprezentantka, kterou na závody do Holandska doprovázela trenérka Tereza Vimrová a její maminka. Aničce držíme palce, ať se jí stejně daří i v Dublinu.

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Kaple sv. Anny v Hlubanech o Štědrém dnu pro vás otevřena...

Pozvání Mirky Farkasové na Štědrý den 24. 12. 2024.

Přehrát video
Koledy v podloubí: Žatec, 4. adventní neděle 2024

Zlatá neděle 22. 12. se nesla v Žatci ve znamení zpívání koled - v podloubí u Ramon café, tradice, za kterou stojí mj. ŽOK :-)

Přehrát video