Podbořany - Studenti podbořanského gymnázia se podílejí na výstavě, na které budete moci vidět Podbořany v proměnách na dobových fotografiích ze sbírky sběratele Miroslava Švarce, výtvarných pracích gymnazistů a fotografiích Václava Oktábce.
Studenti mohli zachytit Podbořany libovolnou technikou. Zveme vás ve čtvrtek 18. října do podbořanského muzea na vernisáž výstavy k 100. výročí ČSR s přednáškou historika PhDr. Michala Pehra. Výstava 100 let české státnosti bude k vidění v městském muzeu v Podbořanech (Dukelská 1) až do 21. listopadu. Přijďte se podívat.
Napsal(a): Alla Želinská
Iša Barák hraje každou neděli při mši v kostele na varhany a doprovází zpěv chrámového sboru, když písně sami nacvičí (s varhaníkem mívají jen generálky). Video je z poutní mši 29. 6. 2025.
Přehrát videoPozvání Mirky Farkasové na Štědrý den 24. 12. 2024.
Přehrát video