Týdeník Žatecké noviny č. 47 ve středu 28. listopadu ve vašich schránkách a na stáncích!
V aktuálním vydání Žateckých novin se dočtete o tom, jak probíhaly oslavy 70 LET EKONOMICKÉHO ŠKOLSTVÍ v Žatci, kdy budou moci čtenáři zavítat do zrekonstruované budovy KNIHOVNY, jakým netradičním způsobem se křtila kniha ČLOVĚK SE SRDCEM NA DLANI – válečný deník Josefa Holce a jak dramatická byla výzdoba VÁNOČNÍHO STROMKU na náměstí Svobody. Dozvíte se také o nových plánech spolku ,,A DÁL?“, kdy proběhne první zasedání nově zvoleného ZASTUPITELSTVA, a proč uvízl na ŽELEZNIČNÍM PŘEJEZDU v Žiželicích osobní automobil.
Sportovní strana nabídne krátký rozhovor s mistrem světa v nohejbalovém singlu ONDŘEJEM VÍTEM, ohlédnutí za podzimní částí FOTBALOVÉ SEZÓNY a reportáž o Siberian husky teamu manželů Klímových, kteří na mistrovství Evropy vybojovali CENNÉ KOVY. Vítězství si užívali také manželé Jarolímovi na TURNAJI DVOJIC v Bílovci, VOLEJBALOVÝ TÝM juniorek a žatečtí FUTSALISTÉ.
Nechybí ani pozvánky na kulturní akce.
Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.
Symfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus
Přehrát videoMěstské divadlo v Žatci se v pátek 12. prosince 2025 zaplnilo do posledního místa – tradiční vánoční koncert byl zcela vyprodán.
Přehrát video