Kam na Chomutovsku za kulturou

2018-12-07 04:13:00

Kulturní akce v okrese Chomutov.

PÁTEK 7. PROSINCE

Chomutov — od 19.30 v Hřebíkárně Znouzecnost.

Kadaň — od 18 hodin v kostele Povýšení sv. Kříže Pěvecký sbor Anonym.

Chomutov — od 17 hodin v Galerii Lurago Tajemný svět bezobratlých. Výstava potrvá do 25. ledna.

SOBOTA 8. PROSINCE

Chomutov — v 15 hodin v kostele sv. Ignáce Vánoční benefiční koncert pro Kačenku — Adéla Radimcová a Základní umělecká škola T. G. Masaryka.

Klášterec nad Ohří — od 17 hodin na zámku Vánoční koncert 2018.

NEDĚLE 9. PROSINCE

Chomutov — od 18 hodin v kostele sv. Ignáce 2. adventní koncert — smíšený pěvecký sbor Hlahol Chomutov a Komorní orchestr města Chomutova.

Kadaň — od 17 hodin v kostele Povýšení sv. Kříže Gloria Opera Divas.

Klášterec nad Ohří — od 15 hodin v kulturním domě divadlo Pohádkový Betlém.


PROBÍHAJÍCÍ VÝSTAVY:

Chomutov — do 28. února v galerii Na schodech knihovny Kreslený humor — Roman Kubec; do 6. ledna v kostele sv. Kateřiny Vánoce v muzeu — tentokrát africké; do 2. února v Oblastním muzeu Kryštof z Karlovic a Červeného Hrádku.

Kadaň — v Galerii Josefa Lieslera Skleněné Vánoce; do 23. prosince v muzeu františkánského kláštera Františkánské Vánoce.

Jirkov — do 23. prosince v Galerii Jirkov výstava fotografií Olgy Havlové a Výboru dobré vůle.

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Johannes Brahms - Uherský tanec č. 5 na Vánočním koncertě

Symfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus

Přehrát video
Historická opona akad. malíře Oskara Brázdy spuštěná před začátkem koncertu

Městské divadlo v Žatci se v pátek 12. prosince 2025 zaplnilo do posledního místa – tradiční vánoční koncert byl zcela vyprodán.

Přehrát video