Od nedělního rána hustě sněžilo, pořádná bílá krásná zima dorazila i do naších měst...
Jelikož předpověď počasí neslibuje sněhové nadílce dlouhé trvání a v pondělí prý má být oteplení, zkusili jsme zachytit tu zimní krásu a podělit se jí s vámi. V Podbořanech, Žatci a dalších městech a obcích vyrostly desítky sněhuláků, děti i dospěláci obsadili s boby a sáňkami městské kopce... Přišla zima i k vám? Podělte se s námi svými zimními záběry! Třeba na facebookových stránkách naších týdeníků.
(za fotografie děkujeme Evě Fošenbauerové, Romaně Havrdové, Blance Haišmanové, Jardovi Fousu, Radce Fišerové, Sandře Kobalové, Zdeňku Říhovi, Zuzaně Bechyňové, Inez Wirthové, Janě Tobischové, Blance Endrštové, Kamile Řádkové, Veronice Houškové, Radce Benedekové, Markétě Kománkové Zárubové, Drahomíře Gramskopfové, Mirku a Davidu Mrkvičků, Sarah Wanglerové, Lucii, Novákové, Marii Fridrichové, Martine Vaňourkové, Elišce Majdlochové, Veronice Boudové, Renatě Strejcové, Blance Hlaváčkové, Verče Kvíderové, Liboru Michalcovi, Z. Moravcové, Jarce Plaňanské, Janu Pichnarčíkovi, Janě Šimčíkové, Iloně Krškové)
Napsal(a): Alla Želinská
Osmého května na zámku Stekník malé i velké návštěvníky provázela princezna Adélka. Seznámila je nejen s historií zámku, ale také s několika zajímavými předměty z každodenního života.
Přehrát videoVe čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.
Přehrát video