DROUŽKOVICE — První ročník Fotbalového turnaje Míry Mikloviče uspořádalo obvodní oddělení policie Chomutov město na droužkovickém hřišti obvodním oddělením policie Chomutov město. S turnajem byl také spojený doprovodný program pro děti, které si den náramně užily díky show s moderátorem, skákacímu hradu, ale také ukázky policejní techniky, jízdě v policejním autě nebo dokonce pěny vytvořené březenskými hasiči. Samotný turnaj se konal mezi jednotlivými policejními odděleními na Chomutovsku, ale zúčastnily se také bezpečnostní složky jako například hasiči či justiční stráž.
Text a foto: Barbora BARTOŠOVÁ
Ve čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.
Přehrát videoSymfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus
Přehrát video