Blíží se turnaj v plážovém volejbale! Pořadatelé zvou k účasti jak smíšené týmy, tak i fandící diváky

Iveta Drlíková 2019-07-15 09:44:00

Již osmnáct smíšených dvojic je přihlášeno na další ročník turnaje v plážovém volejbale – Beach cup 2019, který proběhne již tuto sobotu 20. července na žateckém koupališti. „Vypadá to, že možná překonáme rekord z druhého ročníku, kdy se nám přihlásilo celkem dvacet párů. Každopádně registrace stále běží, a to na emailu koutnik@turnajovykral.cz nebo přes FB stránku Turnajový král,“ říká hlavní organizátor Patrik Koutník. Ten se svými kamarády pořádá například i zimní hokejový turnaj v centru Žatce nebo turnaje v malé kopané, jako nedávno ten v Novém Sedle.

„Nejen prací živ je člověk, a proto se vrháme do různých projektů a aktivně se zapojujeme do sportovního i kulturního dění v Žatci, Lounech i na Chomutovsku. Rádi podpoříme aktivity, které mají smysl a zvedají úroveň lidského života. A k tomu neodmyslitelně patří i sport. Naše podpora této akci proběhla již i minulý rok a doufáme, že se tak stane tradicí. Je nám ctí být generálním partnerem Beach cupu 2019,“ zaznělo od Jany Kopecké z žatecké společnosti Grape SC. 

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Johannes Brahms - Uherský tanec č. 5 na Vánočním koncertě

Symfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus

Přehrát video
Historická opona akad. malíře Oskara Brázdy spuštěná před začátkem koncertu

Městské divadlo v Žatci se v pátek 12. prosince 2025 zaplnilo do posledního místa – tradiční vánoční koncert byl zcela vyprodán.

Přehrát video