Lounsko (caj) Po Zbrašínu a Hřivicích se pouťové veselí přesune do Opočna a Touchovic. Tento víkend ozdobí pouť v Opočně hudba skupiny Duo Sound. V sobotu 3. srpna proběhne od 20 hodin venkovní zábava. Neděli pak zpříjemní vystoupení pěveckého sboru Senior Melody při Městské knihovně v Lounech. Na své si přijdou určitě i děti, jelikož skákací hrad i kolotoče mají zdarma.
Následující víkend 10. a 11. srpna se kolotoče přesunou do Touchovic. V sobotu při zábavě zahraje Mini Band. Neděle nabídne L-Modus, Vlastimila Harapese, TŠ Fénix, Vladimíra Špáňu a koně a Míšu Noskovou.
Napsal(a): Jarka Cibulková
Iša Barák hraje každou neděli při mši v kostele na varhany a doprovází zpěv chrámového sboru, když písně sami nacvičí (s varhaníkem mívají jen generálky). Video je z poutní mši 29. 6. 2025.
Přehrát videoPozvání Mirky Farkasové na Štědrý den 24. 12. 2024.
Přehrát video