Okres Louny – Konkurzy na funkci ředitelů škol a školských zařízení zřizovaných Ústeckým krajem se rozhodla vypsat rada Ústeckého kraje. Jednat se bude o vyhlášení 78 konkurzů. V okrese Louny bude jednat o konkurz na ředitele Gymnázium Václava Hlavatého v Lounech a Gymnázia Žatec, Domu dětí a mládeže v Žatci, Logopedické základní školy v Měcholupech a Dětského domova v Žatci. Konkurzy budou probíhat na jaře a přihlásit se do nich budou moci i stávající ředitelé. Přihlášky přijímá Krajský úřad Ústeckého kraje do 21. března. Nově vybraní ředitelé dostanou jmenovací dekrety s účinností od 1. srpna letošního roku.
Napsal(a): Veronika Salášková
Symfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus
Přehrát videoMěstské divadlo v Žatci se v pátek 12. prosince 2025 zaplnilo do posledního místa – tradiční vánoční koncert byl zcela vyprodán.
Přehrát video