Cítoliby: Skvělá podívaná na automotoveterány

Cítolibský sraz automotoveteránů má už svoji tradici a velkou popularitu. Za krásného počasí se minulý víkend uskutečnil již devátý ročník a opět se bylo na co dívat a co obdivovat. Návštěvníci obdivovali nejen šikovnost našich předků, ale hlavně i nezbytnou šikovnost a trpělivost majitelů veteránů. Nádherně udržované traktory, motorky a auta různých značek a typů. Například nechybělo stále nádherné Porsche, Mercedes, naše pořád krásné Felicie a další „škodovky“ či Ford Capri nebo Cadillac… Velký zájem byl opět o luxusně udržované traktory Zetor, vojenská vozidla a množství motorek. Pořadatelé připravili i bohatý doprovodný program, spanilou jízda, ukázky modelářů, volbu nejhezčího veterána a mnoho soutěží a her pro děti i dospělé. Novinkou byla i historická oblečení a zvláště piknik rodinky byl v obležení fotografů. Nádherný den připravil Spolek přátel a příznivců automotoveteránů Cítoliby a velký zájem diváků i samotných motoristů je jen velkým uznáním a poděkováním všem pořadatelům, mezi něž patří i Městys Cítoliby.

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video