Fotbal: utkání U19 Louny - Sokolov

Ve 27. kole divize staršího dorostu podlehli lounští mladíci soupeři ze Sokolova 1:4 (0:2). Branku domácích vstřelil v 74. minutě Jakub Vondráček. Za hosty se trefili: 6. Miroslav Hackl, 8. Lukáš Šulc. 65. Radek Byrtus a 66. Tomáš Bursík. V tabulce je starší dorost Loun na sedmé příčce se čtyřiceti body. V sezoně, do jejíhož konce zbývají tři kola, zatím fotbalisté vyhráli dvanáct utkání (z toho dvě po penaltovém rozstřelu) a patnáct jich prohráli (šest po penaltovém rozstřelu). Skore mají 43:53. Mladší dorost tento víkend ve stejné soutěži s týmem Sokolova také prohrál a dokonce stejným skore 1:4, jen po bezbrankovém poločase. Za Louny se trefil Jan Hloucha, který v 55. Minutě snižoval na 1:2. Za hosty gól vstřelili 48. Ondřej Podhajský, 52. Petr Bílek, 59. Martin Slezák, 69. Jakub Nedbalý. Mladšímu dorostu v tabulce patří třináctá příčka po osmi výhrách a devatenácti prohrách.