Nezemřel jsem, neboť vím, že budu žít stále v srdcích těch, kteří mě milovali. Už nejsi tam, kde jsi býval, avšak jsi všude, kde jsme my. 3. 5. vzpomeneme 12. výročí, co nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek a skvělý dědeček, pan Jiří KUNC z Podbořan. S láskou stále vzpomínají manželka Růžena, syn Stanislav, vnoučata Tomášek a Daniel.
To, že čas rány hojí, to je jen pouhé zdání. Stále je v srdci bolest a tiché vzpomínání. - Dne 5. května by se dožil třiceti let náš milovaný syn, vnuk a bratranec Pavlík OHNOUTKA z Chomutova. Zároveň 12. července vzpomeneme smutného šestnáctého výročí, co nás navždy opustil. Stále vzpomínají tatínek, babička, děda a ostatní příbuzní.
Symfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus
Přehrát videoMěstské divadlo v Žatci se v pátek 12. prosince 2025 zaplnilo do posledního místa – tradiční vánoční koncert byl zcela vyprodán.
Přehrát video