Důležitá utkání florbalisté nezvládli

Lucie Steklá 2020-02-12 15:10:00

Louny (for) Veledůležitou bitvu nabídlo fanouškům sportu 19. kolo Divize Českého florbalu v Lounech. Domácí Lokomotivu čekal další záchranářský duel, ve kterém se musela popasovat s nezvyklou rolí. Do utkání vstupovala v roli papírového favorita. Hosté ASK Lovosice totiž okupují poslední příčku v tabulce a zaplněná lounská tribuna právem očekávala vítězství domácích.

Lovosičtí hráči důsledně plnili očekávanou taktiku, před svou brankou ukotvili pevnou a statickou obranu, kterou Lokomotiva houževnatě dobývala. Hosté hráli na rychlé protiútoky, chystali se trestat chyby. Domácí byli po celý zápas lepší, několikrát zazvonila tyč. Ovšem vstřelení branky je velkým problém pro domácí borce po celou sezonu. Bojovní a trpěliví hosté skutečně dokázali z několika protiútoků skórovat. Ve třetí třetině, za nerozhodného stavu, to byl již opravdový florbalový mlýn ze strany domácích, ale bohužel Bezrouk v poslední minutě opět nastřelil břevno. Zápas šel za stavu 5:5 do prodloužení, ve kterém byla opět Lokomotiva lepší, ale zápas ve svůj prospěch zlomit nedokázala. Diváci se dočkali dovednostní discíplíny v podobě nájezdů, ale domácí šikulové zklamali. Lovosickým jediný proměněný nájezd přinesl bod navíc.

Trenér Jiří Lindner hodnotil : ,,Chtěl bych poděkovat hráčům za předvedený výkon, dnes se nám dařilo po většinu času plnit herní plán, jen poslední článek skládačky do pěkného výkonu nezapadal a to bylo proměňování gólových příležitostí. Nesmím zapomenout poděkovat skvělému domácímu kotli.“

V neděli se lounský tým vydal na daleký výjezd do Františkových Lázní utkat se s týmem Florbal Sokolov. Toto utkání podtrhlo střelecké trápení Lokomotivy v této sezoně. Ani z vyložených šancí se ve vyrovnaném utkání nepodařilo vstřelit ani branku a tím pádem zaslouženě Louny prohrávají 6:0 což trefně hodnotil trenér Lindner: ,,Bez gólu se vyhrát nedá, i když příležitostí jsme si vypracovali víc než dost. Výsledek je pro nás trochu krutý. Mimořádný čin předvedl hráč domácích č. 99, který odvolal vyloučení po údajném faulu na jeho osobu. Děkuji hráčům za srdnatý výkon a našemu věrnému kotli za podporu." V tabulce jsou Louny předposlední. 

Další utkán hrají lounští florbalisté tuto sobotu na domácí palubovce, od páté odpolední přivítají tým Vinohrad B.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚČETNÍ

Hledáme ÚČETNÍ na HPP. Firma dřevovýroby v Radonicích. Nástup možný dle dohody.
Tel.: 602 286 791


KUCHAŘ/KA

Kamarád - LORM, Zeyerova 859, Žatec, hledá kuchaře/ku na občasnou výpomoc. Jedna se o zařízení s celoročním provozem. Vhodné pro důchodce. Spěchá.
Tel.: 725 530 819


ZÁKAZNICKÁ PODPORA VE FIRMĚ NA TVORBU WEBŮ

Společnost Galileo Corporation s.r.o., která se již 18 let, specializuje na tvorbu webů obcí, měst a příspěvkových organizací hledá nohého kolegu pro rozšíření zákaznické podpory v Chomutově. Požadujeme základní znalost HTML, CSS, schopnost analyzovat požadavky a najít optimální řešení. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
Tel.: 603 591 244
E-mail: job@igalileo.cz


ÚČETNÍ, LABORANTKA

LABORATOŘ POSTOLOPRTY s.r.o. hledá ÚČETNÍ s praxí na HPP. Dále LABORANTKU/TA a manuálně zručnou POMOCNOU PRACOVNICI do laboratoře, min. SŠ vzdělání.
Tel.: 775 225 064

Poslední videa

V Očihově v neděli 9. 2. přivítali nové občánky

Nejmenším kamarádům a všem hostům malé slavnosti přednesli pásmo básniček děti z MŠ Blšany pod vedením paní učitelky Romany Ptáčkové ;-)

Přehrát video
První vysvědčení dostali žáci 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci

Paní učitelka Jitka Zusková na své žáky nedá dopustit, v pololetí měli nejlepší ohodnocení z celé školy ;-)

Přehrát video