Chlumčany soupeřům na turnaji nastřílely třiatřicet branek

Lucie Steklá 2020-02-13 14:41:00

Po šesti kolech vedou turnaj suverénně Chlumčany, které ani jednou neprohrály.

Postoloprt (id) V pokračování zimního turnaje Memoriálu Mariána Homoly na postoloprtském umělém trávníku nastoupily v sobotu k úvodnímu zápasu domácí Postoloprty, které po nezdaru v minulém kole porazily soupeře z Vrbna. Dvě branky v jejich dresu vsítil Fridrich a po jedné Schöpp, Curac, Šerák, za soupeře Sunkovský. Postoloprty – Vrbno 5:1 (5:0). Odpolední souboj se odehrával mezi Perucí a Lišany. Po poločasové remíze strhli vedení na svoji stranu peručtí fotbalisté, kteří si tak do tabulky připsali body za výhru. Góly dali Šedivý a Majer, za Lišany Brenner. Peruc – lišany 2:1 (1:1). 

Nedělní program přinesl vysokou výhru Nového Sedla nad Tuchořicemi, které již v polo-čase vedly čtyřbrankovým rozdílem. Za vítězný tým čtyřikrát skóroval Kohout, dvakrát Melichar, Sitár a Lhoták a jednou Suchan. Na straně poraženého celku měli přesnou mušku Holan, Orság, Šmejc a Jarolím. Tuchořice – Nové Sedlo 4:11 (2:6). Závěr šestého kola patřil duelu mezi ,,domácím“ Vroutkem a hostujícími Chlumčany, které svého soupeře porazily vysoko po jednoznačném vedení 0:5 v poločase. Za Vroutek dali branky Balák a Heinz, za Chlumčany dvě Francl ml., po jedné trefě přidali Košín, Janeček, Kalous a Vimr. Vroutek – Chlumčany 2:6 (0:5).

Zimní turnaj před sebou má ještě tři kola, která se odehrají o víkendy 15. - 16. února, 22. - 23. února a poslední kolo spojené s vyhlášením se odehraje 29. února a 1. března.


Postoloprty (id) Téměř jarní počasí provázelo páté dějství memoriálu Mariana Homoly v Postoloprtech. V tomto kole padlo třiatřicet branek. Po pěti kolech zimní turnaj suverénně vedou Chlumčany.

Páté kolo zimního turnaje otevřel v sobotu zápas, ve kterém fotbalisté z Nového Sedla porazili vysoko tým z Postoloprt, když po poločase vedli 1:0. Čtyři branky vsítil Kohout, dvě Bednář a po jedné dali Hon a Melichar. TJ Nové Sedlo - FK Postoloprty 8:0 (1:0). Osm gólů viděli diváci i v následujícím utkání, ve kterém Chlumčany porazily Cítoliby, po polo-čase 3:1. V dresu vítězného celku si hattrick připsal Kalous, další góly přidali Zomer, Košín a Vážný, branky Cítolib vstřelil Maier a Kabele. FK Chlumčany - SK Cítoliby 6:2 (3:1).

Další den byl stejně jarní jako první. Na programu byl zápas mezi Vrbnem a Vroutkem, ve kterém favorizovaní vroutečtí hráči porazili soupeře po poločasovém vedení 3:0. Jedinou branku za Vrbno dal Fousek, do listiny vrouteckých střelců se dvakrát zapsali Pelikán, Kruml a Imríšek a jednou Kubelka, Schmied, Kukla a Tománek. TJ Vrbno - FK Vroutek 1:10 (0:3). Závěr pátého kola obstaral souboj, ve kterém Lišany po poločase 3:2 trochu překvapivě porazily do té doby neporažené Tuchořice. Tři branky za vítězný tým dal Francl a jednu Brener, za poražené Malý a Orság. TJ Ohře Lišany - TJ Sokol Tuchořice 4:2 (3:2).


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


KUCHAŘ/ČÍŠNÍK

Přijmu kuchaře, servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video