Hráči stolního fotbálku v sobotu odehrají 5. mistrovství Loun

Lucie Steklá 2020-02-13 00:10:00

Páté mistrovství Loun se chystá tuto sobotu. Tentokrát už (ale) pro všechny! Minulý rok se Mistrovství Loun zúčastnilo třicet hráčů.

Pro hráče budou k dispozici tři stoly Leonhart, a proto se mohou konat více jak dvě disciplíny. Pokud budou na mistrovství přihlášeny alespoň čtyři dámy, budou se hrát vedle dvojic a náhodného losu také ženské jedničky. „Na konci vyhlásíme vládce nebo vládkyni Loun pro rok 2019. Mistrovství Loun je turnajem kategorie D a proto se započítává do SUPER FSČ žebříčku,“ řekla pořadatel Tomáš Džurdženik.  

Pro rok 2019 si hráči svými výkony zvolili vedle staronového krále Tomáše Džurdženíka také královnu Pavlínu Lávičkovou. Bude v roce 2020 vládnout opět pár, nebo nastanou staré pořádky a o žezlo se nebude nikdo s nikým dělit? To vše zjistí hráči stolního fotbálku 15. února, možná až 16. února ráno. Hry se samozřejmě neplatí. Startovné na všechny turnaje je 180 korun. Pokud hráč přijde jen na jeden turnaj, zaplatí osmdesát korun. Odehrán bude i turnaj dvojic v technických disciplínách.

Harmonogram turnaje je následující:

11 až 11.30 hodin: registrace do turnaje dvojic technických disciplín (penalty / válka / 2 ball)

12 hodin: start turnaje dvojic technických disciplín

13.20 až 13.50 hodin: prezentace do turnaje dvojic (teoreticky počítám, že to budou ty samé jako v tech. disciplínách)

14.14 hodin: start turnaje dvojic

V průběhu vyřazovací části se rozjede turnaj jednotlivkyň, pokud bude dost přihlášených hráček. Po dohrání turnaje dvojic následuje turnaj v náhodném losu.

17 hodin: startuje případná doregistrace do náhodného losu, hrát se začne v 17.30 hodin.

Systém turnajů záleží na počtu zúčastněných. I start disciplín je orientační, systém bude zvolen na místě. „Osmdesát procent vyhraných peněz jde do odměn v turnaji dvojic. Nejlepší umístění v turnajích dvojic, žen, náhodného losu a technických disciplín nám ve večerních hodinách odhalí vítěze,“ dodal T. Džurdženik.

Obhájci a obhájkyně z minulého ročníku jsou:

Turnaj dvojic technických disciplín - LUKÁS VERNER a MARTIN STEHLÍK

Turnaj Dvojic - PAVLÍNA LÁVIČKOVÁ a MILAN LÁVIČKA

Turnaj jednotlivkyň - PAVLÍNA LÁVIČKOVÁ

Turnaj náhodného losu - TOMÁŠ DŽURDŽENÍK a BARBORA BEZOUŠKOVÁ

Celkovými vítězi byli TOMÁŠ DŽURDŽENÍK a PAVLÍNA LÁVIČKOVÁ


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video