Stolní fotbalisté odehráli Mistrovství Loun 2020. Tomáš Džurdženík se opět stal celkovým vítězem

Lucie Steklá 2020-04-08 13:00:00

Louny (tod) Již páté Mistrovství Loun ve stolním fotbálku proběhlo ve fotbálkovém klubu Kapitán.

Po minulém roce, kdy se zúčastnilo rekordních třicet hráčů a hráček, to bylo letos o ně-co slabší. Pobavit se a předvést své tipy a triky k fotbálkovým stolům značky Leonhart dorazilo dvacet soutěžících. Vše se konalo pod záštitou spolku Foosball Severní Čechy, který organizuje již šestým rokem krajské fotbálkové soutěže.  

Na startovní listině byli nejen hráči z Loun, ale také přespolní hráči z Mostu a z Bíliny v čele s Lukášem Raisem, několikanásobným vítězem celoročního bodování sezony. Na turnaj jednotlivkyň dorazila čerstvá vítězka Mistrovství Maďarska Iva Pazourová z Lovosic, která tuto disciplínu suverénně ovládla. Turnaj začal v pravé poledne turnajem technických disciplín dvojic, které vyhrál již zmiňovaný Lukáš Rais z Bíliny s Jiřím Sailerem z Mostu, když ve finále porazili Jana Škodu s Lenku Krásnou. Pro bronzovou medaili si došli domácí matadoři Michal Zítka a Lukáš Verner z mistrovského ligového týmu Brooklyn Louny.

Poté následovala královská disciplína turnaj dvojic, kde se do finále dostali opět Lukáš Rais a Jiří Sailer spolu se smíšenou dvojicí Tomášem Džurdženíkem a Lenkou Martinovskou. Každý zápas se hrál na dva vítězné legy (sety) do 6. branek, přičemž rozhodující leg se hraje s rozdílen o dvě branky. Tomášovi s Lenkou se povedl obrat, kdy utekli ze 1:4 a zvítězili 7:5.

Mezitím už některé z dam rozehrály svůj turnaj. Vedle již zmiňované vítězky se na druhém místě umístila Adriana Čepeláková z Mostu a na místě třetím Lenka Martinovská z Loun. Poslední disciplína je náhodný los dvojic, kde vám los určí spoluhráče. Na třetím místě se umístila smíšená dvojice Michaela Novotná s Vlastimilem Kozákem.

Ve finále se hrálo v součtu bodů o celkového vítěze. Buď se jím mohl stát Tomáš Džurdženík, který si nalosoval Martina Maršála, nebo Lenka Krásná s Janem Škodou.

Nakonec finále dopadlo jednoznačně pro Tomáše s Martinem a tím pádem se Tomáš Džurdženík stal opětovným vítězem Mistrovství Loun. „Nejlepší ale bylo to, že se hráči celý den až do noci dobře bavili, a proto věříme, že se za rok na 6. ročníku Mistrovství Loun v roce 2021 sejdeme minimálně ve stejném počtu jako letos,“ uvedli pořadatelé turnaje.

Umístění v jednotlivých kategoriích:

Dvojice

1. Džurdženík Tomáš - Martinovská Lenka

2. Rais Lukáš - Sailer Jiří

3. Rubeš Martin - Kozák Vlastimil

Náhodný los

1. Maršal Martin - Džurdženík Tomáš

2. Škoda Jan - Krásná Lenka

3. Kozák Vlastimil - Novotná Michaela

Technický Mix dvojic - Eliminace

1. Rais Lukáš - Sailer Jiří

2. Jan Škoda - Krásná Lenka

3. Verner Lukáš - Zítka Michal

Ženské jedničky - Eliminace

1. Pazourová Iva

2. Čepeláková Adriana

3. Martinovská Lenka

Ženské jedničky - Eliminace

1. Pazourová Iva

2. Čepeláková Adriana

3. Martinovská Lenka

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Pracovní nabídka na Žatecku! Do pískovny v Roztylech u Žatce přijmeme STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video