Antikotel letos nahradí Antivirus 2020. Online mejdan pomůže domovu pro seniory

Jarka Cibulková 2020-05-29 11:55:32

Louny (caj) Fanoušci amatérské lounské tvorby nebudou ani letos ošizeni. Organizátoři hudební přehlídky Antikotel si pro své příznivce připravili online mejdan z Vrchlického divadla v Lounech. Muziku si můžete buďto poslechnout v sobotu 30. května v klidu doma, nebo na sálech vašich oblíbených míst – v restauraci Stromovka a v baru U Havrana v Lounech, ve vedlejším Žatci pak v Budíku a na Moskvě v Bílině.

„Desítky umělců se budou co čtvrthodinu střídat na pódiu Vrchlického divadla, aby podpořili místní domov důchodců, který samota zasáhla ze všeho nejvíc,“ sdělil za organizátory Michal Dvořák.

A jaké kapely se vám letos představí, i když v nezvyklé formě? Lounskou scénu zastoupí Beruška Louny (rock-big-beat), PJ PayaNoia (rock-pop), NoDjsound (DNB), Humus Debilitae (rock / romantický primitivismus), Furt Rovně (alternative-šanson), La'Díra (alternetive punk), Nevýpar kovatjezd (alternative-psychedelic), Pan Demos (rock&roll), The Rohotoče ( punk-punk) a William Dafoe (psytrance). Z Peruce přijede Refreš (folk-rock) a z Mnichovského Týnce Koonda Holaa (country-psychedelic).  

„Přátelé, kamarádi, muzikanti i fanoušci, déšť ani kroupy nás nikdy nezastavily a nezastaví nás ani tenhle čínskej moribundus. Nevěšte roušky (teda hlavu), máme plán! A když si z týhle nabídky nevyberete, tak si můžete stream naladit u sebe doma v obýváku (doporučujeme normálně na telku a nějaký slušný HI-FI, z mobilu to jde taky, ale víš jak,“ vzkazují organizátoři Antivirusu 2020. Live stream naladíte na www.antikotel.cz.

Pořadatelé současně vyhlásili sbírku, z vybraných peněz, potřebují získat 75 tisíc korun, koupí průchozí bránu pro bezkontaktní měření teploty těla v Domově pro seniory U Pramene Louny. "Pomáháme Domovu pro seniory v Lounech. Vy můžete taky! Festivalem ANTIKOTEL (Antivirus 2020) můžeme přinést tolik žádanou společnost potřebným… O co žádáme? Pomozte nám prosím vybrat 75 000 korun. Na co? Na nákup průchozí brány pro bezkontaktní měření teploty těla. Jak? Sbírka právě spuštěna na www.antikotel.cz!  Jak si sami představujete vaše stáří ? Také byste chtěli mít možnost být s rodinou ? Průchozí brána to významně usnadní…," uvedli ke sbírce organizátoři. 

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video