FOTOGALERIE: Béčko Loun zpět na trávníku

Lucie Steklá 2020-07-10 08:56:00

B tým znovu založil Fotbalový klub Louny.

Hrát v něm mají hráči končící ve starším dorostu a další hráči týmu, kteří v současné době hostují nebo hrají v jiných klubech. První utkání si ,,béčko” zahrálo minulou sobotu v sestavě bývalých hráčů či současných trenérů mládežnických kategorií lounského klubu, kteří mnohdy oprášili kopačky a vběhli bez větší přípravy zpět na zelený pažit :). Soupeřem jim byl právě starší dorost Loun. A byly to určitě zkušenosti fotbalových hráčů i jejich nahromaděná fyzička, které přispěli k výhře B týmu 4:3 nad mladými fotbalovými nadějemi :). Utkání B týmu si nenechaly ujít desítky fotbalových příznivců, kteří mohli děj na hřišti již sledovat ze sedadel zrekonstruované tribuny.

Oficiální otevření zrekonstruovaného zázemí na fotbalovém stadionu v Lounech se uskuteční v neděli 19. července. 


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video