Práčata, korzáři... Akční léto s Dětským klubem!

Alla Želinská 2020-07-24 14:26:00

Dva turnusy letního příměstského tábora mají za sebou děti navštěvující Dětský klub v Podbořanech. Celkem je připraveno osm turnusů. Každý má svoje téma. A své kouzlo. Všechna témata připravila vychovatelka Zina Hereitová.


"Témata táboru jsem zpracovávala já, neboť jsem byla zvyklá ještě že Střediska volného času v Ledči nad Sázavou, kde jsme měli celotáborové hry jako povinnost. Radost a nadšení dětí je pro mě odměnou," říká vychovatelka. Účastníci 1. turnusu se vydali po stopách husitských bojů jako Práčata, druhý turnus se nesl Pod plachtami Korzárů. Táborníci si skvěle poradili se stavbou stanů, pobytem v přírodě, hráli noční hru, zvládli korzárský boj a spoustu dalších aktivit. Pátek 24. července je závěrečný den třetího turnusu - Bombarďáci, kdy děti nadšeně plnily každodenní úkol. Od pondělí malé táborníky a jejich vědoucí čeká 4. turnus Pohádkový svět :-)

 

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video