Během voleb v Lounech zemřel volič

Lucie Steklá 2020-10-02 20:46:17

Smutná událost doprovodila volby v Lounech. Na tamním prvním okrsku, který je na ZŠ Přemyslovců, došlo k úmrtí sedmdesátiletého muže. Úmrtí potvrdil v médiích náměstek ministra vnitra Petr Mlsna. Možnost odvolit v dotčených okrscích č. 1 a č. 8 bude až do 23 hodiny.

V Lounech během prvního dne voleb došlo k úmrtí sedmdesátiletého muže přímo ve volební místnosti. Podle záchranářů došlo u muže k náhlé zástavě oběhu. ,,Mohu potvrdit smutnou událost, kdy zemřel 70letý muž, u kterého došlo k náhlé zástavě,“ řekl mluvčí ústecké záchranné služby Prokop Voleník. Muže nejdříve resuscitovali lidé ve volební místnosti, poté resuscitaci převzala přivolaná záchranná služba. ,,Ani dlouhá resuscitace nepomohla, muž bohužel zemřel,“ dodal Voleník.

O události na svém facebookovém profilu informovalo také město Louny: ,,Z důvodu úmrtí voliče budou na dobu nezbytně nutnou uzavřeny volební okrsky č.1 a č.8 na Základní škole Přemyslovců v Lounech. Děkujeme za pochopení."

Podle vyjádření radnice bylo hlasování obnoveno ve 20.05 hodin a prodlouženo bude do 23 hodin - tedy o maximální možnou hodinu.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video