Piazzetta v zimě bezpečná

Lucie Steklá 2020-10-21 15:58:00

S nadcházejícím podzimem a sychravým počasím se někteří lidé dotazují, jak je to s piazzettou, jestli už se po ní může v dešti či sněhu přecházet bezpečně.

 Ano dá. Během léta totiž proběhla reklamační oprava povrchu prostranství před Vrchlického divadlem, která má podobu černobílé kompozice malíře Zdeňka Sýkory. Bíle natřené segmenty za mokra totiž klouzaly a neodpovídaly normě, což potvrdilo provedené měření. Práce radnice poté reklamovala. „Zhotovitel na své náklady provedl opravu bílých částí segmentů piazzetty. Typ nátěru byl schválen vlastníkem autorských práv a spoluautorkou díla a od-souhlasen městem poté, co prošel zkušebnou, aby byla zajištěna protiskluzovost povrchu,“ uvedla vedoucí odboru správy majetku lounské radnice Blanka Sunkovská.  

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video