Jubilejní ročník přespolního běhu letos proběhne virtuálně

Lucie Steklá 2021-02-25 16:02:31

Louny (lus) Formou virtuálního běžeckého závodu proběhne letošní, již 55. ročník Jarního přespolního běhu v Lounech a současně 19. Ročník Memoriálu Lucky Náprstkové. Na zdolání trati mají zájemci celý týden, od pondělí 1. do 7. března. Trať povede na ,,svém místě“, tedy v parku mezi Louny a Dobroměřicemi u cyklistického stadionu. Zúčastnit se může každý, běžci od jednoho do sta let.

,,Závodí se parku ve zvlněném terénu po lesních pěšinách. Použití atletických treter je povoleno. Vyznačení tratí zajistí pořadatel od pondělí 1. března do neděle 7. března, a to včetně plánku trati, který bude umístěn v místě startu,“ uvedl předseda pořadatelského klubu ASK Elna Počerady Václav Krebs.

Protože bude letošní závod individuální a virtuální, k měření času běhu musí závodníci použít jakoukoliv mobilní aplikaci, nebo chytré hodinky, nejlépe s podporou GPS. ,,Kdo nemá, postačí stopky nebo podobné zařízení,“ dodávají pořadatelé. Výsledný čas pak formou skenu - fota se záznamem výkonu zaslat na adresu klubu askelna@gmail.com. Výsledek běžce musí být doplněn celým jménem, rokem narození a příslušností k oddílu, škole nebo místu bydliště.

,,Při vlastním běhu na trati musí být dodržována vyhlášena opatření s ohledem na Covidovou situaci v ČR v den účasti závodníka. Pořadatel za nedodržení nařízení nezodpovídá!“ upozorňují pořadatelé.

Letošní ročník přespolního běhu se uskuteční bez vyhlášení cen. Výjimkou je kategorie dorostenek. ,,V Memoriálu Lucky Náprstkové obdrží nejrychlejší závodnice věcnou cenu, kterou předá zástupce klubu po dohodě s vítězkou,“ uvedl V. Krebs.

Vyhlášení výsledků bude provedeno formou vyvěšení výsledkové listiny na stránkách klubu a na Facebooku.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK-NÁSTROJÁŘ

Hledáme PROVOZNÍ ZÁMEČNÍKY-NÁSTROJÁŘE do Podbořan! 13. PLAT, 5 týdnů dovolené, 37,5 hodin/týden, benefity od 15 900/rok, závodní stravování.
Tel.: 606 620 482
E-mail: libuse.konderlova@rako.cz


FYZIOTERAPEUT/FYZIOTERAPEUTKA

Přijmeme FYZIOTERAPEUTA/FYZIOTERAPEUTKU. Nabízíme dobré platové podmínky. Rehabilitace Ilona Jesínková Podbořany.
Tel.: 605 511 708
E-mail: ilona.jesinkova@seznam.cz


ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA

Marius Pedersen přijme kolegy na pozici ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA. Požadujeme: Dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, smysl pro zodpovědnost, ŘP sk. - C,E, osvědčení způsobilosti řidiče. Místo výkonu práce: Provozovna Louny, Žatec, Rakovník. Náplň práce: řízení kontejnerových a svozových vozidel, dvousměnný provoz, pracovní doba se řídí dle směn. Nabízíme: Pracovní smlouvu na dobu neurčitou, měsíční mzdu ve složení: základní mzda dle zařazení + osobní ohodnocení + prémiová složka + náhrada cestovného, zaměstnanecké výhody (půjčky, vzdělávání), možnost zvýšení kvalifikace za podmínek v rámci profesního vzdělávání, zvýhodněný tarif od T-Mobile, zvýhodněný nákup Auto Škoda, zvýhodněný nákup karty Benzina.
Tel.: +420 493 645 805
E-mail: mplouny@mariuspedersen.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Volby 2022: nahlédli jsme do volební místnosti v ZUŠ Podbořany

V pátek 23. 9. kolem 16. hodiny byla volební účast zhruba 14 procent...

Přehrát video
Příběhy starožitností v Muzeu Podbořany - s Mirkem Švarcem

Ve čtvrtek 15. 9. v 17 hodin začala beseda formou dialogu laika (Romana Havrdová) se starožitníkem (Miroslav Švarc)...

Přehrát video