Jubilejní ročník přespolního běhu letos proběhne virtuálně

Lucie Steklá 2021-02-25 16:02:31

Louny (lus) Formou virtuálního běžeckého závodu proběhne letošní, již 55. ročník Jarního přespolního běhu v Lounech a současně 19. Ročník Memoriálu Lucky Náprstkové. Na zdolání trati mají zájemci celý týden, od pondělí 1. do 7. března. Trať povede na ,,svém místě“, tedy v parku mezi Louny a Dobroměřicemi u cyklistického stadionu. Zúčastnit se může každý, běžci od jednoho do sta let.

,,Závodí se parku ve zvlněném terénu po lesních pěšinách. Použití atletických treter je povoleno. Vyznačení tratí zajistí pořadatel od pondělí 1. března do neděle 7. března, a to včetně plánku trati, který bude umístěn v místě startu,“ uvedl předseda pořadatelského klubu ASK Elna Počerady Václav Krebs.

Protože bude letošní závod individuální a virtuální, k měření času běhu musí závodníci použít jakoukoliv mobilní aplikaci, nebo chytré hodinky, nejlépe s podporou GPS. ,,Kdo nemá, postačí stopky nebo podobné zařízení,“ dodávají pořadatelé. Výsledný čas pak formou skenu - fota se záznamem výkonu zaslat na adresu klubu askelna@gmail.com. Výsledek běžce musí být doplněn celým jménem, rokem narození a příslušností k oddílu, škole nebo místu bydliště.

,,Při vlastním běhu na trati musí být dodržována vyhlášena opatření s ohledem na Covidovou situaci v ČR v den účasti závodníka. Pořadatel za nedodržení nařízení nezodpovídá!“ upozorňují pořadatelé.

Letošní ročník přespolního běhu se uskuteční bez vyhlášení cen. Výjimkou je kategorie dorostenek. ,,V Memoriálu Lucky Náprstkové obdrží nejrychlejší závodnice věcnou cenu, kterou předá zástupce klubu po dohodě s vítězkou,“ uvedl V. Krebs.

Vyhlášení výsledků bude provedeno formou vyvěšení výsledkové listiny na stránkách klubu a na Facebooku.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

OPERÁTOR VÝROBNÍ A BALÍCÍ LINKY S OBSLUHOU VZV, ŘIDIČ ZEMNÍCH STROJŮ, PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

KERAMOST, a.s. (Žatecká 1899/25, 434 30 Most) na provoze Prunéřov hledáme zaměstnance, u vybraných pozic nabízíme náborový příspěvek až 50 tisíc: OPERÁTOR VÝROBNÍ A BALÍCÍ LINKY S OBSLUHOU VZV - směnný provoz. ŘIDIČ ZEMNÍCH STROJŮ - KOLOVÝ NAKLADAČ - směnný provoz (při absenci potřebné skupiny průkazu řidiče ZS si je u nás doděláte), NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVĚK 50 000,- Kč, volejte p. Laitla - 723 742 401, e-mail: laitl@keramost.cz. PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ (s vyhl. č. 50/1978 Sb. paragraf 6) - směnný provoz, NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30 000,- Kč, volejte pana Zemana - 476 133 314, e-mail: zeman@keramost.cz. Výhody pro zaměstnance: 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, věrnostní přídavek horníků, příspěvek na doplňkové penzijní spoření a soukromé životní pojištění, zajištěna doprava do zaměstnání, odměny za pracovní a životní jubilea, možnost dalšího vzdělávání, udržování a zvyšování kvalifikace.
Tel.: 777 159 235
E-mail: ulrychova@keramost.cz


VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video