Jubilejní ročník přespolního běhu letos proběhne virtuálně

Lucie Steklá 2021-02-25 16:02:31

Louny (lus) Formou virtuálního běžeckého závodu proběhne letošní, již 55. ročník Jarního přespolního běhu v Lounech a současně 19. Ročník Memoriálu Lucky Náprstkové. Na zdolání trati mají zájemci celý týden, od pondělí 1. do 7. března. Trať povede na ,,svém místě“, tedy v parku mezi Louny a Dobroměřicemi u cyklistického stadionu. Zúčastnit se může každý, běžci od jednoho do sta let.

,,Závodí se parku ve zvlněném terénu po lesních pěšinách. Použití atletických treter je povoleno. Vyznačení tratí zajistí pořadatel od pondělí 1. března do neděle 7. března, a to včetně plánku trati, který bude umístěn v místě startu,“ uvedl předseda pořadatelského klubu ASK Elna Počerady Václav Krebs.

Protože bude letošní závod individuální a virtuální, k měření času běhu musí závodníci použít jakoukoliv mobilní aplikaci, nebo chytré hodinky, nejlépe s podporou GPS. ,,Kdo nemá, postačí stopky nebo podobné zařízení,“ dodávají pořadatelé. Výsledný čas pak formou skenu - fota se záznamem výkonu zaslat na adresu klubu askelna@gmail.com. Výsledek běžce musí být doplněn celým jménem, rokem narození a příslušností k oddílu, škole nebo místu bydliště.

,,Při vlastním běhu na trati musí být dodržována vyhlášena opatření s ohledem na Covidovou situaci v ČR v den účasti závodníka. Pořadatel za nedodržení nařízení nezodpovídá!“ upozorňují pořadatelé.

Letošní ročník přespolního běhu se uskuteční bez vyhlášení cen. Výjimkou je kategorie dorostenek. ,,V Memoriálu Lucky Náprstkové obdrží nejrychlejší závodnice věcnou cenu, kterou předá zástupce klubu po dohodě s vítězkou,“ uvedl V. Krebs.

Vyhlášení výsledků bude provedeno formou vyvěšení výsledkové listiny na stránkách klubu a na Facebooku.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ A MATRIKÁŘ/MATRIKÁŘKA OBCE HŘIVICE

Starosta obce Hřivice vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce SAMOSTATNÉ/HO ÚČETNÍ/HO A MATRIKÁŘKY/MATRIKÁŘE OBCE HŘIVICE s předpokladem trvalého pracovního poměru na plný pracovní úvazek. Více informací najdete na webu www.hrivice.cz. Pro více informací kontaktujte starostu obce na uvedeném telefonu nebo e-mailu.
Tel.: 606 686 797
WWW: https://www.hrivice.cz/obecni-urad/uredni-deska/vyberove-rizeni-na-obsazeni-funkce-samostatne-ucetni-a-matrikarky-14413.html?ftr
E-mail: starosta@hrivice.cz


VŠEOBECNÁ SESTRA/PRAKTICKÁ SESTRA, ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT

SOCIÁLNÍ SLUŽBY CHOMUTOV (Písečná 5030, 430 04 Chomutov) nabízí volné pracovní místo VŠEOBECNÁ SESTRA/PRAKTICKÁ SESTRA, ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT NA DOMOVĚ PRO SENIORY PÍSEČNÁ NEBO NA DOMOVĚ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM PÍSEČNÁ. Požadavky: SŠ zdravotnické vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání - obor všeobecná sestra, praxe výtána, ale vhodné i pro absolventy, znalost práce na PC. Nástup možný ihned.
Kontakt: Ing. Pavlína Dvořáková
Tel.: 728 842 114
E-mail: dvorakova@soschomutov.cz


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video