Do kraje putují tři tituly z atletického MČR mládeže

Lucie Steklá 2021-03-16 21:53:00

Atleti Ústeckého kraje získali na halovém mistrovství ČR juniorů a dorostu v Ostravě celkem sedm medailí. Jedna míří do Počerad.

Počerady, Ostrava (lus, mir) Sedm medailí přivezli atleti z klubů Ústeckého kraje z republikového šampionátu dorostu a juniorů. O tři zlaté kovy se postarali atleti USK Ústí nad Labem Tomáš Majer a Nikola Bisová na trati 400 metrů a Martin Veselý v trojskoku. Majer se prezentoval suverénním výkonem stylem start cíl. Bisová uhájila první místo o jedinou setinu před Zavadilovou z Plzně. Další čtyři medaile mají bronzovou hodnotu. Dvakrát se radovali atleti AC Ústí. Veronika Brabcová vydřela bronz skvělým finišem na 400 metrů a Matyas Koszegi překvapil v soutěži v trojskokanů. Petra Helebrantová z Elny Počerady prodloužila medailovou sérii třetím místem na patnáctistovce. Karolína Chýlová z AK Most nechybovala ve skoku vysokém a vysloužila si třetí místo. MČR žáků se letos nekonalo.

FOTO: Petra Helebrantová (na snímku druhá zleva) na MČR nastoupila do dvou běhů. V sobotu nastoupila do finálového běhu na tři tisíce metrů, v němž s časem 10:49.35 obsadila páté místo. V neděli dopoledne vybojovala bronzovou medaili na trati 1 500 metrů s časem 4:47.62. Foto: Adolf Horsinka

Pap osmý na MČR dospělých

Devět krajských atletů splnilo nominační kritéria na mistrovství České republiky mužů a žen, které se uskutečnilo závěrem února v Ostravě. Sedmička závodníků si zajistila účast výkony v letošní sezoně, oba koulaři Bejček a Josef Pap (Elna Počerady, na snímku vlevo) doplnili startovní listinu na základě loňských tabulek. Pap si 8. místem, účastí ve finále a hodem 14.18 metru splnil jeden cíl: startovat na MČR dospělých. ,,Věříme, že to pro něj bude další impulz v tréninku k dalšímu vysněnému cíli a zlepšování se,“ uvedli zástupci Elny. Na republikovém šampionátu dospělých se ze zástupců kraje dařilo sprinterům. O historické zápisy se postarali Antonín Janetka (AK Bílina), Veronika Brabcová a Nikola Bisová (obě USK Ústí).

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

VÝKUPČÍ DRUHOTNÝCH SUROVIN, ŽATEC

Wastemat s.r.o. Žatec přijme výkupčího druhotných surovin.TEL: 728880155; EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz


Hledáte práci v Žatci?

Základní umělecká škola Žatec hledá HOSPODÁŘKU - ROZPOČTÁŘE. Práce na plný úvazek, od 1.8.2021. Požadavky: minimálně střední vzdělání ekonomického směru, znalost MS Office (Word, Excell, Outlook), orientace v účetní, mzdové a daňové oblasti. Nabízíme: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání a příjemný kolektiv. Své životopisy zasílejte do 10.5.2021 na email: i.maresova@zuszatec.cz
Kontakt: Irena Marešová
E-mail: i.maresova@zuszatec.cz


OPERÁTOR VÝROBY a SKLADNÍK

Pracovní příležitost v Podbořanech, mzda až 26 500,- Kč! Pracujte u jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na Podbořansku! Valeo Podbořany nabírá SKLADNÍKY a OPERÁTORY VÝROBY. Smlouva na neurčito, 28 dní volna, vhodné pro ženy, muže a absolventy, plně hrazené stravenky, práce na 3 směny.
Kontakt: Zdenka Hlavánová
Tel.: 415 232 268
E-mail: zdenka.hlavanova@valeo.com


KUCHAŘ/KA

Restaurace U ŽIDA, Česká 182, Louny hledá kuchaře/ku. Info: uzida@restauraceuzida.cz; tel.: 603193198.
Tel.: 603193198
E-mail: uzida@restauraceuzida.cz


TESAŘ, TRUHLÁŘ, ZÁMEČNÍK, ŘIDIČ (skupina C)

Práce v Žatci s dobrým platovým ohodnocením! Prefa Žatec s.r.o., česká firma s férovým přístupem hledá zaměstnance na pozice: TESAŘ, TRUHLÁŘ, ZÁMEČNÍK, ŘIDIČ (skupina C). Pracovní doba od 6:30 do 15:00 hod., stravenkový paušál, týden dovolené navíc. Požadujeme vyučení v oboru nebo minimálně 2 roky praxe.
Kontakt: Iveta Ptáčková
Tel.: 601 549 488
E-mail: ptackova@prefazatec.cz

Poslední videa

Místo, kde hodil útočník kámen do vlaku

Místo, kde hodil útočník kámen do vlaku

Přehrát video
Žatec: Na zahradě MŠ U jezu vznikají vrbové stavby

Další zajímavé prvky přibudou na školkové zahradě v Podměstí. Děti z MŠ U jezu - Mašinka se mají na co těšit.

Přehrát video