Lounskem projede ,,mírová jízda". Pozor na dopravní omezení

Lucie Steklá 2021-09-10 15:08:55

Částí Ústeckého kraje a okresu Louny projedou cyklisté v rámci závodu „Evropská mírová jízda 2021“ .

„Evropská mírová jízda 2021“ ve dnech 11. a 12. 9. 2021 částečně omezí dopravu.

Sportovní cyklistická akce „Evropská mírová jízda 2021“ se bude konat v termínu 11. - 12. září 2021. Peloton cyklistů pojede v sobotu po trase Chemnitz – Praha a v neděli po trase Praha – Chemnitz. Peloton cyklistů budou na trase doprovázet kromě pořadatelů také policisté. Doprava bude v jednotlivých úsecích omezena pouze na dobu průjezdu kolony závodu.

,,Žádáme řidiče i další osoby, kterých se závod nějakým způsobem dotkne, aby dbali pokynů policistů a pořadatelů, kteří budou průběh akce zajišťovat,"  uvedla Šárka Poláčková

KŘP Ústeckého kraje. 

V sobotu budou cyklisté projíždět Ústeckým krajem cca v čase mezi 11 a 15 hodinou po trase: Horní Jiřetín - Litvínov (Záluží) - Kopisty – Most – Patokryje - Lužice - Dobrčice - Libčeves - Koštice - Křesín - Stradonice a dále Středočeským krajem (Černuc - Velvary - Velké Přílepy – Praha).

V neděli pojede peloton z Prahy a v Ústeckém kraji bude v čase cca 11 až 15 hodin projíždět po trase: Ročov – Solopysky – Konětopy – Markvarec - Tuchořice - Liběšice u Žatce – Trnovany – Žatec – Libočany - Chbany – Poláky – Rokle – Kadaň - Vernéřov – Hradiště - Nová Víska – Vejprty.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

OBSLUHA STROJŮ - SCHRAG ÚDLICE

Skupina SCHRAG je specialistou pro komplexní řešení lehkých kovových konstrukcí pro střechy a fasády a pro svůj závod v Údlicích hledá OBSLUHU STROJŮ (ohraňovací lisy, tabulové nůžky a další stroje pro zpracování plechu. Svým zaměstnancům nabízí nad rámec běžné mzdy: mimořádné odměny, benefiry, další vzdělávání, perspektivu a podíl na rozvoji.
Tel.: 474638935
WWW: https://schrag.cz/
E-mail: info@schrag.cz


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Městské koupaliště Podbořany láká velké i malé

Skoky do vody - poslední červencový den 2021 :-)

Přehrát video
bouřka na Lounsku 13.7.2021

rozvodněný potok

Přehrát video