Běžíme pro ČESKÉ SRDCE s rozumem

Lucie Steklá 2021-09-15 21:10:00

Chcete si zpříjemnit nedělní dopoledne sportem a ještě k tomu dobrým skutkem. Není nic snazšího. Připojte se k běhu, který pomůže dětem se speciálními potřebami. Zúčastněte se charitativního běhu, který pořádá Nadační fond Český mozek. Startuje se na fotbalovém stadionu v Lounech.

,,Rádi bychom Vás pozvali na první běh s názvem ,,Běžíme pro ČESKÉ SRDCE s rozumem“, který se uskuteční 19. září na lounském fotbalovém stadionu. Přijďte si zpříjemnit nedělní den a pomoci dětem, které to potřebují,“ zvou organizátoři z nadace.

Běhu bude věnováno nedělní dopoledne, trasa je připravena v délce čtyři kilometrů, pro Louňáky po známé trase, kolem cyklistického stadionu, ale také dva kilometry pro běžce s kočárky a 400 metrů pro handicapované běžce a vozíčkáře. V odpoledním programu vystoupí Ladislav Křížek, Felix Slováček jr., Martin Maxa, Bára Mottlová či Julián Záhorovský.

Registrace pro účastníky běhu, kteří nevyužili možnost předregistrace, je v neděli od 10 hodin. Samotný běh bude odstartován v 11 hodin. Závod bude probíhat ve třech kategoriích. První jsou závodníci, inline brusle (4 km), druhou skupinou kočárky, odrážedla (2 km) a třetí skupina je určena pro vozíčkáře a handicapovane (2 km). Moderování bude mít pod křídly Petr Vojnar.

,,Můžete se těšit na vystoupení Míši Noskové, zazpívat Vám přijede též i Julian Záhorovský, Bára Motlová, Ladislav Křížek či Felix Slováček a další. Pro děti bude připraven skákací hrad, cukrová vata, zábavné soutěže. Pro maminky Beauty koutek, líčení se Zuzanou Dobrotkovou, kosmetickou poradkyní,“ zvou pořadatelé.

Registrovat k závodu se můžete na webu www.ceskymozek.cz nebo na emailu registrace@ceskymozek.cz. Cena předregistrace je pro děti od 10 do 18 let sedmdesát korun, dospělého 250 korun. Cena na místě konání akce je sto korun za dítě, 300 za dospělého. Děti a ZTP, ZTP/P mají vstup zdarma. Registrovaní účastníci běhu budou zařazeni do slosování o hlavní ceny: zapůjčení vozu, focení v ateliéru, wellness pobyt, šaty na míru či značkové sluneční brýle.

Více informací k běhu najdete zde.

Nadační fond ČESKÝ MOZEK od vzniku 2010 podporuje zejména rozvoj ve vědě, lékařství a vzdělávání. Dále pod projektem ČESKÉ SRDCE finančně podporuje vážně nemocné děti a dospělé, pečující osoby, podporuje projekty a aktivity právnických i fyzických osob zaměřených na tělesně a mentálně postižené občany.

Cílem je propojení konkrétních příběhů a potřeb dětí a rodičů s cílenou finanční pomocí. I když se jednotlivé potřeby dětí můžou lišit, společně jim můžeme pomoci tam, kde to nejvíc potřebují. Ať už se jedná o financování nákladných terapií, zdravotních pomůcek nebo jiných činností spojených s péčí o děti.

PROJEKT ČESKÉ SRDCE se dlouhodobě zaměřuje na podporu jednotlivců, ale také organizací, které dále pomáhají konkrétním osobám. K hlavním oblastem podpory patří pomoc handicapovaným, pečujícím, rodičům samoživitelům, organizacím poskytující asistenční, odlehčovací služby a ozdravné pobyty, a také na podporu lidem, kteří se dostali do tíživé situace a potřebují pomoc.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ

Do kolektivu společnosti NEMLUMBO Energy hledáme nové kolegy na pozice: ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Nabízíme věrnostní bonusy! Od stravenek přes příspěvky na dovolenou, na děti, na dopravu, na léky, až po dovolenou navíc nebo slevy na naše produkty. Staňte se součástí úspěšné firmy. Pokud vás některá z nabízených pozic oslovila, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNICKÉ I ADMINISTRAČNÍ POZICE

Společnost NELUMBO Energy přijímá ve velkém nové zaměstnance. Hledáme kolegy na pozice ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKY, ADMINISTRATIVA MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Pokud Vás některá z pozic zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Kamarád Lorm

Kamarád LORM Chaloupka

Přehrát video
Den válečných veteránů v Žatci (video)

Den válečných veteránů v Žatci (video)

Přehrát video