Běžíme pro ČESKÉ SRDCE s rozumem

Lucie Steklá 2021-09-15 21:10:00

Chcete si zpříjemnit nedělní dopoledne sportem a ještě k tomu dobrým skutkem. Není nic snazšího. Připojte se k běhu, který pomůže dětem se speciálními potřebami. Zúčastněte se charitativního běhu, který pořádá Nadační fond Český mozek. Startuje se na fotbalovém stadionu v Lounech.

,,Rádi bychom Vás pozvali na první běh s názvem ,,Běžíme pro ČESKÉ SRDCE s rozumem“, který se uskuteční 19. září na lounském fotbalovém stadionu. Přijďte si zpříjemnit nedělní den a pomoci dětem, které to potřebují,“ zvou organizátoři z nadace.

Běhu bude věnováno nedělní dopoledne, trasa je připravena v délce čtyři kilometrů, pro Louňáky po známé trase, kolem cyklistického stadionu, ale také dva kilometry pro běžce s kočárky a 400 metrů pro handicapované běžce a vozíčkáře. V odpoledním programu vystoupí Ladislav Křížek, Felix Slováček jr., Martin Maxa, Bára Mottlová či Julián Záhorovský.

Registrace pro účastníky běhu, kteří nevyužili možnost předregistrace, je v neděli od 10 hodin. Samotný běh bude odstartován v 11 hodin. Závod bude probíhat ve třech kategoriích. První jsou závodníci, inline brusle (4 km), druhou skupinou kočárky, odrážedla (2 km) a třetí skupina je určena pro vozíčkáře a handicapovane (2 km). Moderování bude mít pod křídly Petr Vojnar.

,,Můžete se těšit na vystoupení Míši Noskové, zazpívat Vám přijede též i Julian Záhorovský, Bára Motlová, Ladislav Křížek či Felix Slováček a další. Pro děti bude připraven skákací hrad, cukrová vata, zábavné soutěže. Pro maminky Beauty koutek, líčení se Zuzanou Dobrotkovou, kosmetickou poradkyní,“ zvou pořadatelé.

Registrovat k závodu se můžete na webu www.ceskymozek.cz nebo na emailu registrace@ceskymozek.cz. Cena předregistrace je pro děti od 10 do 18 let sedmdesát korun, dospělého 250 korun. Cena na místě konání akce je sto korun za dítě, 300 za dospělého. Děti a ZTP, ZTP/P mají vstup zdarma. Registrovaní účastníci běhu budou zařazeni do slosování o hlavní ceny: zapůjčení vozu, focení v ateliéru, wellness pobyt, šaty na míru či značkové sluneční brýle.

Více informací k běhu najdete zde.

Nadační fond ČESKÝ MOZEK od vzniku 2010 podporuje zejména rozvoj ve vědě, lékařství a vzdělávání. Dále pod projektem ČESKÉ SRDCE finančně podporuje vážně nemocné děti a dospělé, pečující osoby, podporuje projekty a aktivity právnických i fyzických osob zaměřených na tělesně a mentálně postižené občany.

Cílem je propojení konkrétních příběhů a potřeb dětí a rodičů s cílenou finanční pomocí. I když se jednotlivé potřeby dětí můžou lišit, společně jim můžeme pomoci tam, kde to nejvíc potřebují. Ať už se jedná o financování nákladných terapií, zdravotních pomůcek nebo jiných činností spojených s péčí o děti.

PROJEKT ČESKÉ SRDCE se dlouhodobě zaměřuje na podporu jednotlivců, ale také organizací, které dále pomáhají konkrétním osobám. K hlavním oblastem podpory patří pomoc handicapovaným, pečujícím, rodičům samoživitelům, organizacím poskytující asistenční, odlehčovací služby a ozdravné pobyty, a také na podporu lidem, kteří se dostali do tíživé situace a potřebují pomoc.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

OPERÁTOR VÝROBNÍ A BALÍCÍ LINKY S OBSLUHOU VZV, ŘIDIČ ZEMNÍCH STROJŮ, PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

KERAMOST, a.s. (Žatecká 1899/25, 434 30 Most) na provoze Prunéřov hledáme zaměstnance, u vybraných pozic nabízíme náborový příspěvek až 50 tisíc: OPERÁTOR VÝROBNÍ A BALÍCÍ LINKY S OBSLUHOU VZV - směnný provoz. ŘIDIČ ZEMNÍCH STROJŮ - KOLOVÝ NAKLADAČ - směnný provoz (při absenci potřebné skupiny průkazu řidiče ZS si je u nás doděláte), NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVĚK 50 000,- Kč, volejte p. Laitla - 723 742 401, e-mail: laitl@keramost.cz. PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ (s vyhl. č. 50/1978 Sb. paragraf 6) - směnný provoz, NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30 000,- Kč, volejte pana Zemana - 476 133 314, e-mail: zeman@keramost.cz. Výhody pro zaměstnance: 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, věrnostní přídavek horníků, příspěvek na doplňkové penzijní spoření a soukromé životní pojištění, zajištěna doprava do zaměstnání, odměny za pracovní a životní jubilea, možnost dalšího vzdělávání, udržování a zvyšování kvalifikace.
Tel.: 777 159 235
E-mail: ulrychova@keramost.cz


VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video