Nastavit hlavu a jít na to! Finalista soutěže Muž roku Zdeněk Piekarz děkuje osudu i rodině

Alla Želinská 2021-10-25 23:09:00

Vítězem letošního ročníku soutěže o nejkrásnějšího muže České republiky Muž roku 2021 se stal Lukáš Vyšehrad, student z Hradce Králové. Druhá příčka patří Jiřímu Peroutovi z jihomoravského Rájce-Jestřebí, třetí místo obsadil Dominik Chabr z Mostu. Finálový večer proběhl na konci srpna v Městském divadle Dr. Josefa Čížka v Náchodě, o titul bojovalo dvanáct mužů z celé republiky, mezi nimiž byl i šestadvacetiletý Zdeněk Piekarz z Podbořan.

Do letošního ročníku soutěže, kterou od roku 2000 pořádá David Novotný, se přihlásilo 841 mužů z celé republiky. Do finále se probojovalo dvanáct z nich. Všichni finalisté obdrželi spodní prádlo, šperky, oblečení, kosmetiku, svíčky nebo potravinové doplňky. Ale hlavně – odnesli si z finálového večera i celé soutěže nezapomenutelné zkušenosti a zážitky. Ty své nám Zdeněk rád vylíčil.

Bitva v Náchodě

Chtěl bych se s vámi podělit o skvělé zážitky z finále „Muž roku 2021”. Všech dvanáct natěšených finalistů se sešlo o den dříve v městě Náchod. Vše mělo svůj řád. Nedostatky, které bylo třeba dopilovat, se nesly v příjemné atmosféře.

V pátek 27. srpna se řada z nás probudila s menší či větší nervozitou. Poprat se se stresem způsobeným z trémy vystupovat před publikem, zároveň nejistota ze zvládnutí volné disciplíny, a také abychom dokázali odpovědět na záludné otázky od patronů. Nezbylo nic jiného než nastavit hlavu a jít na to! Nakonec, vždyť by to nebyla zábava, kdyby se nevloudila nějaká ta chybička, ale smích publika nás postupně zbavoval napětí, a také podpora nejbližších, kteří drželi palce v hledišti.

Do slavné trojky jsem nepatřil, ale s chutí, se kterou jsem šel do toho, tak se stejnou chutí šel od toho. Děkuji za zážitek osudu. Klukům to moc přeji, jsou z nás kamarádi.

Na závěr chci všem neskutečně moc poděkovat, za podporu, co mi během té dlouhé cesty dávali. Velké díky patří celé mé rodině, která se byla podívat v divadle, a mé přítelkyni Kristýně. Zdeněk Piekarz                                                   

Na jednom ze snímků Zdeněk Piekarz s filmovým a divadelním hercem a vysokoškolským pedagogem Janem Přeučilem, který učil finalisty soutěže Muž roku základy rétoriky. 

Psali jsme o nominaci do soutěže Muž roku 2021 také ZDE.

Komentáře

Nabídky práce

FYZIOTERAPEUT/FYZIOTERAPEUTKA

Přijmeme FYZIOTERAPEUTA/FYZIOTERAPEUTKU. Nabízíme dobré platové podmínky. Rehabilitace Ilona Jesínková Podbořany.
Tel.: 605 511 708
E-mail: ilona.jesinkova@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Volby 2022: nahlédli jsme do volební místnosti v ZUŠ Podbořany

V pátek 23. 9. kolem 16. hodiny byla volební účast zhruba 14 procent...

Přehrát video
Příběhy starožitností v Muzeu Podbořany - s Mirkem Švarcem

Ve čtvrtek 15. 9. v 17 hodin začala beseda formou dialogu laika (Romana Havrdová) se starožitníkem (Miroslav Švarc)...

Přehrát video