Lounští šachisté před koncem roku spadli na druhou příčku přeboru

Lucie Steklá 2022-01-12 19:19:50

V úvodním utkání nového roku remizovali.

Lounští šachisté v závěru loňského roku odehráli několik zápasů. A tým Loun po prohře proti týmu Povrl klesl v tabulce krajského přeboru na druhé místo. V krajském přeboru II. tříd je B tým na druhém místě, Louny C jsou v tabulce poslední.

V pátém kole nejvyšší krajské soutěže šachistů jel ŠK Louny A ke svému zápasu na šachovnice Šachy Povrly. Lounští hráči podlehli svému soupeři nejtěsnějším poměrem 4.5:3,5 bodu. Výsledky na jednotlivých šachovnicích byly následující: Wichs – Hons 0:1, Šulc – Kšána 0:1, Sochor – Lančarič 1:0, Říha – Volek 1:0, Klátil – Reitingerová 0:1, Černíková - Reitinger remis, Krivoš – Majerik 1:0, Bürgermeister – Košťál 1:0. Po této porážce klesly Louny na druhé místo v tabulce.

V letošním posledním kole soutěže šachistů KP II hrál ŠK Louny B s celkem ŠK Postoloprty. Lounští šachisté vyhráli poměrem 5:3 bodům. B tým vyhrál čtyři z pěti zápasů a v tabulce je druhý.

Ve stejné soutěži jel ŠK Louny C k zápasu se ŠK Magic Žatec a prohrál 6:2 bodům. ,,Céčku“ se nedaří, ani jeden ze čtyř zápasů zatím nevyhrál a tabulku uzavírá. V soutěži KP III. třídy hrál ŠK Louny D s týmem ŠK Slavoj Litoměřice E a zvítězil 3,5:1,5 bodu. ,,Déčko“ dva zápasy zatím vyhrálo a tři prohrálo, v tabulce dvanácti týmů bylo v závěru roku osmé.

Ke svému dalšímu zápasu v nejvyšší krajské soutěži šachistů a prvnímu v novém roce nastoupil Šachový klub Louny „A“ proti TJ Sokol Údlice „B“. ,,Lounští bez dvou hráčů základní sestavy remizovali 4:4 bodů,“ uvedl za ŠK Ladislav Jarina.

Výsledky na jednotlivých šachovnicích: Kšána - Horák Jiří remis, Lančarič – Horák Aleš remis, Volek – Nudčenko 1:0, Reitingerová – Kotrba remis, Reitinger – Koblasa 1:0, Košťál – Kindl remis, Jílek – Kalužný 0:1, Jarina – Peroutka 0:1. Po této remíze klesl A tým lounských šachistů na třetí místo krajského přeboru. Ze šesti utkání čtyřikrát vyhrál, jednou remizoval a jednou prohrál. V tabulce má tým třináct bodů, tým na prvním místě, Klášterec, má bodů patnáct, stejně jako druhý tým Ústí nad Labem.

V soutěži KP III. třídy jel ŠK Louny „D“ ke svému zápasu proti Sportis Svádov-Olšinky „B“. Zápas skončil smírně 2,5:2,5 bodu. Tým statečně bojuje ve středu tabulky. Ze šesti utkání zvítězil dvakrát, jednou remizoval a třikrát prohrál, v tabulce má sedm bodů. Vedoucí tým ze Štětí má bodů šestnáct.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336


KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK

Žatecký pivovar hledá nové zaměstnance na pozice KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK pro nově otevíranou restauraci. Nástup březen/duben. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: kec@zateckypivovar.cz


PRACOVNÍK DO DÍLENSKÉHO PROVOZU, TRAKTORISTA DO VÝROBY CHMELE

Emil Bureš HOPSERVIS s.r.o. (Holedeč 14, 438 01) přijme do hlavního pracovního poměru PRACOVNÍKY DO DÍLENSKÉHO PROVOZU (opravy zemědělských strojů) a TRAKTORISTY DO VÝROBY CHMELE. Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení v úkolové mzdě. Požadujeme flexibilitu a řádné plnění pracovních povinností.
Kontakt: Ing. Emil Bureš
Tel.: 415 722 515

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video