Běžíme za výhledy – kopce volají. Běžecký klub Louny připravil celoroční výzvu zdolání kopců Lounska

Lucie Steklá 2022-01-26 13:55:35

Louny - V okolí města Louny se nachází několik kopců. Většinu z nich všichni známe. Ale byli jste na některých z nich? Víte, jaký je tam nádherný výhled? Nebyli? Nevíte? A rádi běháte, chodíte či chodíte s hůlkami? Nyní máte příležitost na kopce vystoupat a současně si trochu zasoutěžit. Běžecký klub (BK) Louny pro sportovní nadšence, po sérii měsíčních výzev v roce 2021, připravil celoroční výzvu na rok 2022.

Výzva „Kopce volají“ nabídne nejen krásný pocit po zdolání kopce, ale ještě navíc i úchvatné výhledy do okolí. „Výzva je nejen pro běžce! Zúčastnit se mohou také chodci, či „hůlkaři“! Každý měsíc vyhlásíme jeden kopec a trasu vedoucí k jeho zdolání. Za celý rok to tedy bude dvanáct kopců v okolí Loun,“ zvou zástupci BK.

Prvním běžeckým cílem byla v neděli vyhlášena Rozhledna na Červeňáku. Na zdolání kopce mají zájemci čas do 31. ledna.

Po zaběhnutí nebo vyšlápnutí kopce zašlete účastník screenshot (trasa, čas) z jeho běžecké aplikace na email stajnc@seznam.cz nebo na messenger BK. „Nezapomeňte si také na vrcholku udělat fotku výhledu. Fotku pak označte na sociálních sítích Facebook, Instagram #kopcevolaji a označte i Běžecký klub Louny. Každý kdo zdolá všech dvanáct kopců, dostane pamětní medaili. Nejlepší muž a žena získají i pohár!“ dodali.

Pořadatelé z BK každý měsíc navíc vyhlásí i doprovodné ocenění pro nejaktivnějšího účastníka (nejvíce pokusů), prvního běžce či chodce (kdo jednotlivý kopec zaběhne jako první od vyhlášení), i pro účastníka výzvy s nejvtipnější/nejzajímavější fotkou. Konečné výsledky budou zveřejněny v lednu 2023. Předání medailí proběhne během ledna 2023, a to v dohodnutý termín.

Pravidla výzvy Běžíme za výhledy jsou jednoduchá. Každý kalendářní měsíc zdolat jeden kopec, za celý rok dvanáct kopců. Zveřejnění kopců na každý měsíc bude probíhat vždy na facebooku BK Louny. Pořadí na jednotlivých kopcích bude bodováno dle časů. Nejlepší muž a žena za celkové pořadí výzvy získají pohár. Každý kdo splní výzvu, tj. zúčastní se zdolání všech kopců, získá medaili a diplom. „Každý měsíc vyhlásíme i nejaktivnějšího běžce s nejvíce pokusy, dále běžce, který zaběhl kopec jako první od zveřejnění, běžce s nejvtipnější fotkou. Pokud budete mít dovolenou, či vás skolí nemoc, můžete si splnit až tři výzvy dodatečně, všechny ale musí být zaběhnuté do 31. prosince letošního roku,“ upřesnili pravidla pořadatelé. Plán trasy najdete na facebooku BK Louny. 

V loňském roce BK uspořádal čtyři běžecké výzvy – vrchařskou, rychlostní, vytrvalostní a krokovací. Do poslední zmíněné se v prosinci zapojilo dvacet účastníků. Nejvíce kroků zaznamenala Denisa Burianová, která během prosince napočítala celkem 540 012 kroků. V absolutním pořadí jí pak následuje Veronika Šálková, Kateřina Dittrichová , Věra Mrnková a Petra Grossmanová. Nejlepší z mužů byl Lukáš Černý, který v absolutním pořadí obsadil šesté místo. Výzvy se zúčastnilo třináct žen a sedm mužů. V kategorii Ženy II bylo celkem šest účastnic, proto byla kategorie pořadateli nakonec ještě rozdělena.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

STROJNÍ ZÁMEČNÍK, ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA A LOGISTIK, KURÁTOR CHMELAŘSKÉHO MUZEA

Chmelařství družstvo Žatec hledá zaměstnance na pozice STROJNÍ ZÁMEČNÍK, ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA A LOGISTIK, KURÁTOR CHMELAŘSKÉHO MUZEA. Nabízíme zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení, zajímavou práci, benefity v rámci sociálního programu. Podrobné podmínky na jednotlivé pozice najdete po rozkliknutí odkazu. Strukturovaný životopis zasílejte na uvedený e-mail.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415 733 207
WWW: https://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


PRŮVODCE A VÝSTAVÁŘ

Chrám Chmele a Piva v Žatci hledá PRŮVODCE a VÝSTAVÁŘE. Požadujeme spolehlivost, komunikativnost, cizí jazyk. Nabízíme 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: ekonom@chchp.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

ZŠ TGM Podbořany: Poslední školní den a loučení s deváťáky

Školní ráno 30. června ve znamení loučení se školním rokem a pro žáky 9. třídy se školními léty...

Přehrát video
Hlubany Logit: Vyhlášení nejlepších projektů z 12. grantového kola fondu LOGIT

Petr Veselý, Kateřina Valešová a Tomáš Petr z Ústecké komunitní nadace přijeli 28. 6. do Podbořan - firmy Logit, aby předali symbolické šeky zástupcům podpořených organizací a celou akci zaznamenali.

Přehrát video