Fond Logit podpořil další projekty

Alla Želinská 2022-04-14 21:25:00

Šest projektů uspělo v dalším grantovém kole fondu Logit. Jeho výsledky oznámila v závěru února Ústecká komunitní nadace, která fond spravuje.

Do 11. otevřeného grantového kola programu na podporu projektů, jejichž cílem je přispívat ke zlepšování podmínek života ze-jména na území mikroregionu Podbořansko a projektů, jejichž aktivit se účastní či je využívají zaměstnanci nebo rodinní příslušníci společnosti Logit bylo přijato celkem 15 žádostí o nadační příspěvek v celkové požadované výši 250 000 Kč.

Hodnotící komise se zapojením zaměstnanců společnosti Logit s ohledem na množství zajištěných finančních prostředků navrhla k podpoře šest projektů v celkové výši 75 802 Kč.

Sbor dobrovolných hasičů ve Vroutku získal 8 552 Kč na základnu pro požární útok mladých hasičů. Prostředky půjdou na pořízení lehké požární techniky (tzv. základny) využitelné pro trénink dětí z Vroutku k zahájení požárního útoku.

Pořadatelka Dětského dne na kopci Martina Bláhová využije grant ve výši 10 000 Kč na zajištění tradičního svépomocně organizovaného dětského dne pro místní děti z Podbořan, který proběhne i letos v létě.

Svazek obcí Podbořansko obdržel 8 250 Kč na podporu turismu Life is Skill. Prostředky investuje do zajištění pronájmu čipů, které budou umístěny na zajímavých místech Podbořanska a sloužit místním i návštěvníkům jako průvodce při procházkách v okolí a tedy k propagaci místního turismu.

Kynologický spolek ZKO Nepomyšl 1033 vedený Renatou Tvrdou dostal 20 000 Kč na ozelenění a oplocení areálu ZKO Nepomyšl. Na jaře a v létě vysadí zeleň v podobě vzrostlých dřevin poskytujících stín a oplotí areál kynologického cvičiště pod lípou v Nepomyšli.

Společenstvo pro památky Podbořanska dosáhlo na 19 000 Kč, které pomohou ke vzniku pravěké zahrádky v Archeoparku Rubín. Spolek pořídí materiál pro vznik tzv. pravěké zahrádky, která bude vybudována komunitně formou veřejných brigád při stavbě vyplétaného plotu, rytí plochy a vysetí rostlin, jež zde na vrchu Rubín lidé pěstovali v dávných dobách.

Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec obdržela 10 000 Kč na den fotbalu, který proběhne již počtvrté. Prostředky půjdou na zajištění sportovně-kulturní akce a tréninkových pomůcek, jež má přivést děti v Lubenci ke sportování a hlavně k fotbalu.

Komentáře

Nabídky práce

STROJNÍ ZÁMEČNÍK, ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA A LOGISTIK, KURÁTOR CHMELAŘSKÉHO MUZEA

Chmelařství družstvo Žatec hledá zaměstnance na pozice STROJNÍ ZÁMEČNÍK, ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA A LOGISTIK, KURÁTOR CHMELAŘSKÉHO MUZEA. Nabízíme zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení, zajímavou práci, benefity v rámci sociálního programu. Podrobné podmínky na jednotlivé pozice najdete po rozkliknutí odkazu. Strukturovaný životopis zasílejte na uvedený e-mail.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415 733 207
WWW: https://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


PRŮVODCE A VÝSTAVÁŘ

Chrám Chmele a Piva v Žatci hledá PRŮVODCE a VÝSTAVÁŘE. Požadujeme spolehlivost, komunikativnost, cizí jazyk. Nabízíme 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: ekonom@chchp.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

ZŠ TGM Podbořany: Poslední školní den a loučení s deváťáky

Školní ráno 30. června ve znamení loučení se školním rokem a pro žáky 9. třídy se školními léty...

Přehrát video
Hlubany Logit: Vyhlášení nejlepších projektů z 12. grantového kola fondu LOGIT

Petr Veselý, Kateřina Valešová a Tomáš Petr z Ústecké komunitní nadace přijeli 28. 6. do Podbořan - firmy Logit, aby předali symbolické šeky zástupcům podpořených organizací a celou akci zaznamenali.

Přehrát video