Fond Logit podpořil další projekty

Alla Želinská 2022-04-14 21:25:00

Šest projektů uspělo v dalším grantovém kole fondu Logit. Jeho výsledky oznámila v závěru února Ústecká komunitní nadace, která fond spravuje.

Do 11. otevřeného grantového kola programu na podporu projektů, jejichž cílem je přispívat ke zlepšování podmínek života ze-jména na území mikroregionu Podbořansko a projektů, jejichž aktivit se účastní či je využívají zaměstnanci nebo rodinní příslušníci společnosti Logit bylo přijato celkem 15 žádostí o nadační příspěvek v celkové požadované výši 250 000 Kč.

Hodnotící komise se zapojením zaměstnanců společnosti Logit s ohledem na množství zajištěných finančních prostředků navrhla k podpoře šest projektů v celkové výši 75 802 Kč.

Sbor dobrovolných hasičů ve Vroutku získal 8 552 Kč na základnu pro požární útok mladých hasičů. Prostředky půjdou na pořízení lehké požární techniky (tzv. základny) využitelné pro trénink dětí z Vroutku k zahájení požárního útoku.

Pořadatelka Dětského dne na kopci Martina Bláhová využije grant ve výši 10 000 Kč na zajištění tradičního svépomocně organizovaného dětského dne pro místní děti z Podbořan, který proběhne i letos v létě.

Svazek obcí Podbořansko obdržel 8 250 Kč na podporu turismu Life is Skill. Prostředky investuje do zajištění pronájmu čipů, které budou umístěny na zajímavých místech Podbořanska a sloužit místním i návštěvníkům jako průvodce při procházkách v okolí a tedy k propagaci místního turismu.

Kynologický spolek ZKO Nepomyšl 1033 vedený Renatou Tvrdou dostal 20 000 Kč na ozelenění a oplocení areálu ZKO Nepomyšl. Na jaře a v létě vysadí zeleň v podobě vzrostlých dřevin poskytujících stín a oplotí areál kynologického cvičiště pod lípou v Nepomyšli.

Společenstvo pro památky Podbořanska dosáhlo na 19 000 Kč, které pomohou ke vzniku pravěké zahrádky v Archeoparku Rubín. Spolek pořídí materiál pro vznik tzv. pravěké zahrádky, která bude vybudována komunitně formou veřejných brigád při stavbě vyplétaného plotu, rytí plochy a vysetí rostlin, jež zde na vrchu Rubín lidé pěstovali v dávných dobách.

Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec obdržela 10 000 Kč na den fotbalu, který proběhne již počtvrté. Prostředky půjdou na zajištění sportovně-kulturní akce a tréninkových pomůcek, jež má přivést děti v Lubenci ke sportování a hlavně k fotbalu.

Komentáře

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ

Do kolektivu společnosti NEMLUMBO Energy hledáme nové kolegy na pozice: ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Nabízíme věrnostní bonusy! Od stravenek přes příspěvky na dovolenou, na děti, na dopravu, na léky, až po dovolenou navíc nebo slevy na naše produkty. Staňte se součástí úspěšné firmy. Pokud vás některá z nabízených pozic oslovila, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNICKÉ I ADMINISTRAČNÍ POZICE

Společnost NELUMBO Energy přijímá ve velkém nové zaměstnance. Hledáme kolegy na pozice ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKY, ADMINISTRATIVA MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Pokud Vás některá z pozic zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Kamarád Lorm

Kamarád LORM Chaloupka

Přehrát video
Den válečných veteránů v Žatci (video)

Den válečných veteránů v Žatci (video)

Přehrát video