Společnost Agel chce pomoci řešit problém se zdravotnictvím

Lucie Steklá 2016-05-04 09:44:00

Louny – Napomoci řešení problému se zdravotnictvím v Lounech chce nový majitel tamní nemocnice. Společnost Agel, která Nemocnici Louny koupila na začátku února, představila vedení města a také zástupcům zdravotnických zařízení z okolí svoji vizi. Výjezdního zasedání se zúčastnilo pět členů představenstva a dva členové dozorčí rady společnosti Agel.

Vedení společnosti, vlastnící zdravotnické zařízení, se tam na začátku týdne vypravilo na pracovní návštěvu. „Všichni členové si podrobně prohlédli celý areál nemocnice, seznámili se s lékařským personálem i vedením města. Na pracovním obědě jsme starostovi představili naše vize, se kterými jsme do regionu vstoupili,“ přiblížil průběh návštěvy Ján Dudra, předseda představenstva společnosti Agel. „Dohodli jsme se na přípravě konceptu, který napomůže k řešení problému, kterým zdravotnictví v Lounech je,“ dodal. Zájem, který vedení společnosti Agel o problematiku zdravotnictví v našem regionu projevilo, potěšil lounského starostu Radovana Šabatu. „Od jejich vstupu do nemocnice uběhly sotva tři měsíce, ale již cítím nový vítr, díky kterému dojde k pozitivním změnám. Problematika zdravotnictví je skutečně jedním z největších problémů našeho města a díky vstupu nového vlastníka do nemocnice všichni očekáváme změnu k lepšímu,“ uvedl lounský starosta. Neformálního pracovního setkání a následné diskuze o problematice zdravotnictví v regionu a možnostech řešení se zúčastnili také zástupci okolních měst a zdravotnických zařízení. Lounská nemocnice poskytuje péči na lůžkách následné péče, lůžkách dlouhodobé intenzivní ošetřovatelské péče a sociálních lůžkách. Provozuje také radiodiagnostické oddělení, fyzioterapii a ambulance. Běžná nemocniční oddělení, jako je chirurgie či dětské, v Lounech nefungují již šest let.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Pracovní nabídka na Žatecku! Do pískovny v Roztylech u Žatce přijmeme STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video