Společné vánoční tvoření

Alla Želinská 2017-12-17 02:20:00

Minulé úterý odpoledne se ve třídách Veverek a Berušek mateřské školy U Jezu v Žatci otevřely dveře pro dospělé a třídy se proměnily v dílničky, v nichž voněly Vánoce. Děti se spolu s rodiči, prarodiči, sourozenci i učitelkami pustili do vánočního tvoření. Jehličí, cesmína, jmelí, březové jehnědy, makovičky – z toho všeho a s pomoci stužek, barviček, glitrů, tavicích pistolí, nůžek, nádobíček a vlastní fantazie vznikaly vánoční květináčky nebo papírová přáníčka či kolíčkové čertíci. „Děkujeme všem rodičům a prarodičům, že přišli mezi nás a společně s dětmi jsme proměnili úterní odpoledne v příjemnou atmosféru s nádechem Vánoc,“ děkovaly paní učitelky.

Již v pondělí 11. prosince třídu Veverek čekala vánoční besídka pro rodiče, v úterý 12. prosince pak od půl čtvrté odpoledne se na vánoční besídky mohou těšit všichni ve třídách budovy U Mašinky a také u Soviček a Berušek U Jezu. Ve čtvrtek 14. prosince na všechny dětí ve školce čeká nadílka pod stromečkem.

„Mateřská škola bude v době vánočních prázdnin uzavřená od 22. prosince a na děti se budeme opět těšit 2. ledna 2018. Přejeme všem krásné Vánoce plné pohody, spokojenosti a štěstí, do nového roku pevné zdraví,“ popřála Dana Pechová, ředitelka školky.

Fotogalerie z akce zde.

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336


KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK

Žatecký pivovar hledá nové zaměstnance na pozice KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK pro nově otevíranou restauraci. Nástup březen/duben. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: kec@zateckypivovar.cz


PRACOVNÍK DO DÍLENSKÉHO PROVOZU, TRAKTORISTA DO VÝROBY CHMELE

Emil Bureš HOPSERVIS s.r.o. (Holedeč 14, 438 01) přijme do hlavního pracovního poměru PRACOVNÍKY DO DÍLENSKÉHO PROVOZU (opravy zemědělských strojů) a TRAKTORISTY DO VÝROBY CHMELE. Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení v úkolové mzdě. Požadujeme flexibilitu a řádné plnění pracovních povinností.
Kontakt: Ing. Emil Bureš
Tel.: 415 722 515

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video