Výstava pro Očihov potrvá déle

Alla Želinská 2018-04-22 03:54:00

Podbořany (až) Hana Micková, Jaroslav Micka, Pavel Kůra a Petr Bek – autoři výstavy fotografií, řezeb a paličkované krajky, která je k vidění v podbořanském muzeu. Výstava je prodejní a veškerý výtěžek z ní je určen na opravu kostela sv. Martina v Očihově a pořízení dvou zvonů. „Děkujeme všem, kdo doposud přispěli nebo přispějí na opravy kostela. Pro ty, kdo jste nestihli na výstavu v Podbořanech zavítat, máme dobrou zprávu – je prodloužena do 10. května. Přijďte!“ zve řezbářka Hanka Micková. S její tvorbou se můžete seznámit mj. na adrese hana-mickova.cz. Na výstavě, pořádané za přispění města Podbořany a obce Očihov, spatříte také řezbu od Dany Nachlingerové, fotografie od Bohumila Tománka nebo krajku od Jaroslavy Lánové ze Žďáru nad Sázavou.

„Jedná se o paličkovanou krajku přírodních motivů, a jsou tam kousky, jež vyhrály na několika mezinárodních soutěžích – např. v Bruselu, Budapešti atd.,“ pokračuje H. Micková. Umělci připravují také stránku www. facebook.com/zavesit.cz, kde by měly být dostupné všechny fotografie. Fotogalerie z výstavy zde.  

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Slavnosti Husitů Smolnice

Taneční rozcvička před posledním soutěžním úkolem.

Přehrát video
Traktoriáda Líšťany

Devátý ročník ,,přehlídky traktorů".

Přehrát video