Popelář ve Vroutku se zranil

Alla Želinská 2018-05-16 05:35:00

Vroutek (až) K nepříjemné události došlo ve Vroutku ve čtvrtek 3. května. Při svozu komunálního odpadu se zranil člen posádky popelářského vozu. Popelnice ve Vroutku vyváží společnost Marius Pedersen, jednalo se tedy o jejího zaměstnance. Muži přejel přívěsný vůz nohu, když si neopatrně počínal při práci v Kryrské ulici. A tak toho dne popelářský vůz dokončili svoz odpadu jen v Kryrské ulici a ve spádových obcích.

„Popelář přehlédl plátěný přívěs za tranzitem a nakročil hned za auto. Přívěs mu přejel nohu,“ popsal událost starosta Vroutku Jaromír Kubelka. Dotyčný pracovník v současné době zůstává v pracovní neschopnosti. „Má úraz nohy a lékařské vyšetření zjistilo i naražená žebra, takže zatím je v pracovní neschopnosti,” potvrdila dispečerka provozovny Marius Pedersen v Žatci, pod niž spadá svoz odpadu ve Vroutku, s tím, že sice se jedná o pracovní úraz, zapříčiněný ale vlastní neopatrností.

Kvůli zranění pracovníka se svoz odpadu ve Vroutku trochu zkomplikoval – nádoby, které zůstaly tehdy ve čtvrtek nevyvezené, byly vyvezeny až v sobotu 5. května.

Hlavní je, že muž je jakžtakž v pořádku a nehoda neměla ještě horší následky. Přejeme brzké uzdravení!

Alla Želinská

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

STAVEBNÍ TECHNIK, TECHNOLOG, REFERENT KVALITY

Prefa Žatec s.r.o. hledá zaměstnance na pozice STAVEBNÍ TECHNIK, TECHNOLOG, REFERENT KVALITY. Požadujeme střední školu stavebního směru s maturitou, ŘP sk. B. Nabízíme dobré platové podmínky, po zkušební době možnost trvalého pracovního úvazku, stravování v místě pracoviště, týden dodatkové dovolené. Nabízené pracovní pozice jsou v lokalitě města Žatce. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
Kontakt: Iveta Ptáčková
Tel.: 724 206 320
E-mail: ptackova@prefazatec.cz

OBSLUHA MYČKY

Hledáme pomocnou sílu k myčce, cca od 12:30 do 15:30 hod. Pracoviště Gymnázium Chomutov. - Tel. 607 948 092.
Tel.: 607 948 092

SKLADNÍK

Přijmeme VÝROBNÍHO DĚLNÍKA. Místo práce Chomutov. Zajímavé platové ohodnocení.
Tel.: 725 546 639
E-mail: jakub.kruta@bachl.cz

VÝROBNÍ DĚLNÍK

Přijmeme VÝROBNÍHO DĚLNÍKA. Místo práce Chomutov. Zajímavé platové ohodnocení.
Tel.: 725 546 639
E-mail: jakub.kruta@bachl.cz

ELEKTRIKÁŘ/KA OBALOVNY

Společnost EUROVIA VINCI přijme pracovníky na pozici ELEKTRIKÁŘ/KA OBALOVNY. Místo výkonu práce Černovice. Nabízíme průměrný měsíční výdělek 35 000,- Kč. Požadujeme SOU obor elektro (silnoproud), nebo SOU zámečník, ŘP sk. B (ŘP sk. C výhodou), zdravotní způsobilost.
Tel.: 731 601 442
E-mail: dusan.holub@eurovia.cz

Poslední videa

Oslava nového roku vietnamské komunity

A zase se tančilo :)

Přehrát video
Hasiči dostali novou Tatru

Tatra přijíždí :)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím garáž v Žatci. Tel: 608 177 789.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Hledám byt nebo menší RD na Lounsku, Žatecku, Podbořansku. Tel.: 733 691 127.

Vzpomínky

Miroslava Macáková

Dne 21. ledna uplyne 6 let, co nás opustila paní Miroslava Macáková z Loun. Nikdy nezapomenou manžel Pavel, dcera Tereza, vnučka Andrejka. Děkujeme všem, kteří si vzpomenou.

Evžen Seidl

Dne 17. 1. 2017 zemřel pan Evžen SEIDL po těžkém úrazu neslučujícím se s životem. Odešel bez slůvka rozloučení výjimečně dobrý člověk, jednatel pobočky Konfederace politických vězňů v Lounech. Vzpomíná družka M. Vrbíková a její bratr.

Pavel Kalčík

Dne 14. ledna by se dožil 75 let pan Pavel Kalčík z Loun. Nikdy nezapomenou a stále vzpomínají manželka, synové a snacha a vnoučata.