Mikulášský jarmark je za dveřmi

Alla Želinská 2018-11-30 08:57:00

Nepomyšl (až) Letos se již pojedenácté uskuteční Mikulášský jarmark v Nepomyšli, na který všechny srdečně zvou pořadatelé z městyse Nepomyšl. Mikulášský jarmark se bude konat v sobotu 8. prosince od 13 hodin před krásně opraveným kostelem sv. Mikuláše. Mikulášský jarmark i letos nabídne tradiční české zabijačkové hody, stánky s vánoční tematikou, cukrovím, perníčky, občerstvení s vyhlášenými bramboráky a dalšími pochutinami, čajem a svařákem, které zajistí hasiči z Krásného Dvora.

Mikulášský jarmark zahájí ve 13 hodin poutní mše v kostele sv. Mikuláše, ve 14 hodin na pódium nastoupí Heligonky Aleše Rusňáka, v 15 hodin přijde čas na Kočku pro Ježíška – pohádku pro děti a v 15.30 je čeká Mikulášská nadílka. V 16 hodin se mikrofonu ujme neotřelý písničkář Pokáč, vlastním jménem Jan Pokorný. Žije v Praze a ve svých 27 letech má už za sebou zhruba deset let psaní songů a koncertování, jeho loňské debutové album získalo ocenění Zlatá deska. Po 17. hodině nastane ten správný čas, kdy Legendy se vrací. Ve čtvrť na sedmou hodinu večer se rozsvítí vánoční stromek a vše doprovodí ohňostroj. V 18.30 hodin začne v kostele koncert Žihelského sboru, taktéž tradičního a velmi očekávaného hosta Mikulášského jarmarku. Celým odpolednem bude provázet Jiří Bláha.

Foto: Alla Želinská

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA ZŠ A MŠ

Městys Cítoliby (okres Louny) hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Základní a Mateřskou školu Cítoliby. Přihlášky do konkursního řízení do 18.12.2019. Předpokládaný nástup do funkce leden 2020, nebo dle dohody. Více informací najdete na webu města nebo uvedeném telefonu.
Tel.: 415 691 134


ŘEDITEL BAZÉNU

Rada města Loun vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/ŘEDITELKY Lounské správy plaveckých areálů, příspěvková organizace pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace na uvedených kontaktech.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


SERVÍRKA

Přijmu servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Děti z MŠ Měcholupy děkuji za dárky k Vánocům

Zástupci věznice Drahonice předali dětem do školky ručně šité loutky, oblečky na panenky, kulisy do pohádek. Vše vyrobily odsouzené ženy. Děti za dárky poděkovaly...

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

Na návsi v Krásném Dvoře letos zahájili advent 1. adventní neděli 1. prosince - jako vždy pohodově a pospolu, malé i velké přišli potěšit Anděl a Čert na chůdách...

Přehrát video