Ve čtvrtek držte palce Denise, finalistce Miss Czech Republic!

Lucie Steklá 2019-02-06 22:21:48

Postoloprty (lus) Tento čtvrtek 7. února se koná finále soutěže krásy Miss Czech Republic. Ústecký kraj, okres Louny a město Postoloprty v něm reprezentuje osmnáctiletá Denisa Czervoniaková.

Do finále soutěže se probojovala loni v květnu. „Stále si pamatuji ten krásný okamžik, kdy při vyhlašování deseti finalistek Miss Czech Republic zaznělo mé jméno a já byla štěstím bez sebe. Od této úžasné chvíle uběhlo již několik měsíců. Máme za sebou řadu soustředění, charitativních projektů, společenských akcí, tiskových konferencí, fitness lekcí a nácviků taneční choreografie. Byly to skvělé okamžiky, které jsem si vždy naplno užila. Nevěřím tomu, že už ve čtvrtek je tu finálový večer, kde se dozvíme královnu pro rok 2019, která bude reprezentovat Českou republiku na světové soutěži,” řekla finalistka soutěže. Držet palce a fandit jí můžete v přímém přenosu televize Óčko TV od 20.20 hodin. Finálový večer se koná v brněnském Bobycentru.  

Denisa Czervoniaková už má s jednou podobnou, ale menší soutěží, zkušenost. Před čtyřmi lety se stala vítězkou soutěže Dívka roku. „Na tento titul jsem velice pyšná a moc si ho vážím. Mám na celou soutěž už od oblastního kola ze Žatce mnoho krásných a milých vzpomínek a také jsem tam našla spoustu nových kamarádek, přátel a známých, se kterými jsem stále v kontaktu,“ uvedla. Denisa je členkou Postoloprtských mažoretek, s nimiž získala stříbro na mistrovství Evropy v roce 2016, o rok později titul mistr Evropy 2017. Současně s postupem do semifinále se Denisa stala Tváří centra Krakov pro rok 2019. Prestižní soutěž Miss Czech Republic v čele s Taťánou Makarenko Denisa už dlouho sledovala na sociálních sítích. „Toužila jsem se stát její součástí. Proto jsem v den mých osmnáctých narozenin vyrazila na casting do obchodního centra Krakov v Praze a štěstí se na mě usmálo. Jsem šťastná, že můžu být její součástí. Děkuji všem za podporu, moc si toho vážím,“ dodala finalistka.


Lucie Steklá

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE

LOGIT Hlubany - Podbořany přijímá! Hledáme nové kolegyně na pracovní pozici OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE. Mzda od 21 tisíc, nepřetržitý provoz, náborový příspěvek 5 tisíc, zapracování pod dohledem školitele, příplatky na pojištění 700 Kč za měsíc, příplatky na dopravu 2 Kč/km, stravné zdarma v hodnotě 180 Kč na směnu.
Kontakt: Ing. Simona Šilarová
Tel.: 727 838 954
E-mail: simona.silarova@radicigroup.com

TECHNIK

Společnost H-REKULTIVACE a.s. (Černovice 226) hledá zaměstnance na pozici TECHNIK. Požadujeme středoškolské vzdělání - lesnického nebo zahradnického směru výhodou, schopnost vést kolektiv zaměstnanců, ŘP sk. B. Nástup možný ihned. Nabízíme: nástupní plat 30000,- Kč + měsíční a roční bonus. K dispozici osobní SUV automobil, mobil, IT technika. Trvalý pracovní poměr. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: lj@h-rekultivace.cz

STRÁŽNÍK

Rádi byste se stali součástí Městské policie Podbořany? Máte šanci! Město Podbořany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa STRÁŽNÍK Městské policie Podbořany na dobu neurčitou. Bližší informace na uvedených kontaktech.
Tel.: 777 214 193
E-mail: gutzer@podborany.net

HLÍDÁNÍ - BRIGÁDA/VÝPOMOC

V Žatci hledáme osobu(y), která by navštěvovala pratetu s pohybovým omezením (denně 30 min, Písecká ul.) a zkontrolovala, že teta v den jedla a pila (jídlo zaváží pečovatelky). Finance dohodou. Krátkodobě, cca 2 měsíce. Mohou se střídat 2 osoby. Tel./SMS: 602 660 664 nebo 602 743 664.
Tel.: 602 660 664

ŘIDIČ

Firma Marius Pedersen, a.s., přijme pro provozovnu Louny ŘIDIČE. Požadujeme oprávnění skupiny C,E, prof. průkaz, karta řidiče. Více informací na uvedeném telefonu.
Kontakt: Ing. Josef Fryč
Tel.: 739 682 517

Poslední videa

Cvrnkaní kuliček na Dni her v muzejní zahradě v Žatci

Ve čtvrtek 15. srpna zahrada regionálního muzea K. A. Polánka přilákala - i v nepříliš příznivém počasí - desítky malých a velkých návštěvníků. Do hry (svého dětství) se s radostí pustili i dospělí:)

Přehrát video
Smolnice: Hry mikroregionu Perucko

Děti ráje ...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt 1+2 v N. Ervěnicích. Čistý vchod, nájem 7,7 tis. + 1 kauce nutná. Tel. 606 294 302.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím zahrádku v Chomutově. Tel. 728 512 011.

Vzpomínky

Jarmila Kluchová

Dne 24. 8. 2019 uplyne 1 rok, od úmrtí paní Jarmily KLUCHOVÉ. Stále vzpomínají dcera Jarmila s manželem, vnoučata, pravnoučata a prapravnoučata.

Emil Přibyl

Jen těžko k uvěření, že tak dlouho už tu s námi není. Kdo Tě znal, ten v dobrém vzpomene, kdo měl rád, nikdy nezapomene. Dne 24. 8. 2019 uplyne 10 let, co nás navždy opustil manžel, tatínek, dědeček a pradědeček, pan Emil PŘIBYL. Vzpomínají manželka, děti s rodinou, vnoučata a pravnoučata.

Miroslava Hermanová

Láska smrtí nekončí, stále v srdci zůstává... Dne 20. srpna uplynulo 21 let od úmrtí paní Miroslavy Hermanové z Kaštic. Stále vzpomínají dcera Pavlína a syn Pavel s rodinami.