Ve čtvrtek držte palce Denise, finalistce Miss Czech Republic!

Lucie Steklá 2019-02-06 22:21:48

Postoloprty (lus) Tento čtvrtek 7. února se koná finále soutěže krásy Miss Czech Republic. Ústecký kraj, okres Louny a město Postoloprty v něm reprezentuje osmnáctiletá Denisa Czervoniaková.

Do finále soutěže se probojovala loni v květnu. „Stále si pamatuji ten krásný okamžik, kdy při vyhlašování deseti finalistek Miss Czech Republic zaznělo mé jméno a já byla štěstím bez sebe. Od této úžasné chvíle uběhlo již několik měsíců. Máme za sebou řadu soustředění, charitativních projektů, společenských akcí, tiskových konferencí, fitness lekcí a nácviků taneční choreografie. Byly to skvělé okamžiky, které jsem si vždy naplno užila. Nevěřím tomu, že už ve čtvrtek je tu finálový večer, kde se dozvíme královnu pro rok 2019, která bude reprezentovat Českou republiku na světové soutěži,” řekla finalistka soutěže. Držet palce a fandit jí můžete v přímém přenosu televize Óčko TV od 20.20 hodin. Finálový večer se koná v brněnském Bobycentru.  

Denisa Czervoniaková už má s jednou podobnou, ale menší soutěží, zkušenost. Před čtyřmi lety se stala vítězkou soutěže Dívka roku. „Na tento titul jsem velice pyšná a moc si ho vážím. Mám na celou soutěž už od oblastního kola ze Žatce mnoho krásných a milých vzpomínek a také jsem tam našla spoustu nových kamarádek, přátel a známých, se kterými jsem stále v kontaktu,“ uvedla. Denisa je členkou Postoloprtských mažoretek, s nimiž získala stříbro na mistrovství Evropy v roce 2016, o rok později titul mistr Evropy 2017. Současně s postupem do semifinále se Denisa stala Tváří centra Krakov pro rok 2019. Prestižní soutěž Miss Czech Republic v čele s Taťánou Makarenko Denisa už dlouho sledovala na sociálních sítích. „Toužila jsem se stát její součástí. Proto jsem v den mých osmnáctých narozenin vyrazila na casting do obchodního centra Krakov v Praze a štěstí se na mě usmálo. Jsem šťastná, že můžu být její součástí. Děkuji všem za podporu, moc si toho vážím,“ dodala finalistka.


Lucie Steklá

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/UČITELKA V MŠ

ZŠ a MŠ Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/UČITELKA mateřské školy. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte spolu s kontaktem do 30. dubna na adresu Školní 323, 270 33 Jesenice.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz

ŘIDIČ NA ROZVOZ PEČIVA

Přijmeme řidiče na HPP. Rozvoz pečiva v Žatci. ŘP skupiny B, možno i brigádou.
Tel.: 604 409 637

ŘIDIČ/KA NA ROZVOZ JÍDEL

Přijmeme řidiče/ku na rozvoz jídel. Pracovní doba cca od 6:15 až 12:30, vhodné i pro důchodce nebo ženy na MD.
Tel.: 603 591 676

KUCHAŘKA

Přijmeme kuchaře/ku do výrobny chlazených jídel. Velice dobré platové ohodnocení.
Tel.: 603 591 676

ZAMĚSTNANCI AUTOSERVISU

www.auto-na-miru.cz přijme pro svou novou divizi AUTOSERVIS zaměstnance na pozice VEDOUCÍ AUTOSERVISU (20-35 tisíc Kč), 3x AUTOMECHANIK (25-35 tisíc/měsíc). Dále ŘIDIČ/NÁKUPČÍ (ŘP sk. B, 20-40 tisíc Kč/měsíc), ŘIDIČ (12-25 tisíc Kč), PRODEJCE VOZŮ (20-50 tisíc Kč), ZAMĚSTNANEC NA ČIŠTĚNÍ VOZŮ (12-20 tisíc Kč). Lze na hlavní pracovní poměr nebo brigádně. Vhodné i pro důchodce, studenty. Nástup dle dohody. Životopisy zasílejte na prace@autonamiru.cz. Více info na telefonu 777 300 062.
Tel.: 777 300 062
E-mail: prace@autonamiru.cz

Poslední videa

Vítání občánků v Blšanech

V sobotu 13. dubna přivítali čtyři nové občánky, zarecitovaly a zazpívaly jim děti z mateřské školy.

Přehrát video
Louny: Recitační přehlídka Puškinův památník

(2. video)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pracující žena hledá pronájem bytu 1+KK, 1+1, 2+1, v Žatci, popř. okolí - Staňkovice apod. Platba nájmu předem samozřejmostí. Prosím nabídněte formou sms na tel. 731 586 889, zavolám zpět (3 směnný provoz).

PRONÁJEM

Pronajmu dílnu v autoservisu + kancelář a pozemek. Chomutov. - Tel. 601 318 008.

Vzpomínky

Zdena Horáková

Co osud vezme, nevrací, i když nám srdce krvácí. Ta rána v srdci stále bolí a zapomenout nedovolí. Utichlo srdce, zůstal jen žal, kdo Tě měl rád, vzpomíná dál. Dne 17. 4. to bude smutných 14 let, co nás opustila naše drahá maminka, babička, paní Zdena HORÁKOVÁ z Velichova. Stále vzpomínáme. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Děti s rodinami.

Alfred PFÜTZNER

Kdo žije v srdcích těch, které opustil, ten nezemřel… Dne 21. dubna uplynou již dva roky, co nás navždy opustil pan Alfred PFÜTZNER. S láskou stále vzpomíná manželka Jana, dcera Jana a syn Vilém s rodinami.

Antonie Dondová

Dne 16. 4. uplynulo dlouhých 10 let, od úmrtí paní Antonie DONDOVÉ z Lubence. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Vzpomínají syn Oldřich s rodinou, syn Jiří s rodinou a dcera Jitka s rodinou.