Kam vyrazit o víkendu na Žatecku, Lounsku a Podbořansku

Alla Želinská 2019-03-01 06:16:00

Masopusty, vernisáže, netradiční koncerty, dílny, kino i bruslení na zimáku - to vše v našich tipech na pátek a víkend.

ŽATECKO

PÁTEK 1. BŘEZNA

Digitální kino Žatec: Lego příběh 2 3D. V 17:30 hod.

Úhoři mají nabito - Černá komedie. Ve 20 hod.

Křížova vila Žatec: Návštěva knihtiskařské dílny – povídání o historii psané a tištěné knihy, ukázky náčiní, materiálu, lítí písmen, doprovodná akce k výstavě Příběh Mattioliho herbáře. Od 13 do 17 hod.

Galerie Sladovna Žatec: Meditační koncert tibetských mís s Františkem Horváthem. V 19 hod.

SOBOTA 2. BŘEZNA  

Digitální kino Žatec: Jak vycvičit draka 3 3D. V 15 hod.

Galerie Sladovna Žatec: Muzejní ex libris dílna - přijďte si technikou linorytu vyrobit vlastní knižní značku. Od 13 do 17 hod.

Městské divadlo Žatec: Gaetano Donizetti: Dcera pluku - Belcantové hvězdy Pretty Yende a Javier Camarena předvedou na scéně Metropolitní opery pravý pěvecký ohňostroj. Přenos opery. V 18:45 hod.

KD Moskva Žatec: 14. Volejbalový ples VK Sever Žatec – k tanci a poslechu hraje kapela Golf. Od 20 hod. 

Pivárium Zlatý Chmel Žatec: Punková legenda Plexis v Žatci. Jako předkapely zahrají Najust a Stamp Out System. Od 20 hod.

NEDĚLE 3. BŘEZNA

Digitální kino Žatec: Jak vycvičit draka 3 3D. V 15 hod.

Ženy v běhu. V 17:30 hod.

Co jsme komu zase udělali? Ve 20 hod.  

LOUNSKO

PÁTEK 1. BŘEZNA

Kino Svět Louny: Jak vycvičit draka 3 – 3D. V 15 hod.

Ženy v běhu - Komedie o ženách, které se nebojí vyběhnout štěstí naproti. Také v sobotu a neděli. V 17:30 a 20 hod.

Všechno nejhorší 2. Také v sobotu. Ve 22 hod.

SOBOTA 2. BŘEZNA

Kino Svět Louny: Jak vycvičit draka 3 – 3D. Také v neděli. Ve 13 hod.

Jak vycvičit draka 3 – 2D. Také v neděli. V 10 hod.

Mírové náměstí Louny: Lounské farmářské trhy - nabídka a prodej čerstvé zeleniny, ovoce, rostlin, potravin a produktů přednostně z Loun a okolí. Od 8 do 12 hodin.

Zimní stadion Louny: Veřejné bruslení. Od 9:45 do 11:15 hod.

Galerie U Plazíka Peruc: Nebe čaruje - vernisáž výstavy fotografií Evy Tovarové, která potrvá do 28. 4. V 15 hod.

Music bar Za Zdí Louny: Pink Floyd Acoustic Duo - netradiční cover band slavné britské art-rockové skupiny. Dvě kytary, dva hlasy, komorní aranžmá. Ve 20 hodin.

Kulturní dům Smolnice: Dětský karneval - Soutěže, hry, tanečky, ceny, tombola. Od 13:30 hod.

Kostel sv. Bartoloměje Smolnice: Hudba pro dobrou náladu - vystoupí T. Borl (klavír), J. Musil (klarinet, saxofon), díla od: A. L. Webera, L. Bernsteina, F. Sinatry a další. V 16 hod.

Telce: 3. ročník obnovené tradice teleckého masopustu - průvod bude zakončen v místní sokolovně, kde proběhne vyhlášení nejlepších dětských masek. Od 17 hodin bude hrát živá country skupina. Maškarní zábava od 20 hodin. K tanci a k poslechu hraje hudební skupina Traxas, vyhlášení nejlepších masek. Od 14 hodin.

Sokolovna Vinařice: Obecní ples - hraje FOX Band, tombola, občerstvení. Ve 20 hod.

KD Zastávka Louny: 2. smart - fit ples – hraje hudební skupina Reflex, zve Smart - fit fitness. Od 20 hod.

NEDĚLE 3. BŘEZNA

Loutkové divadlo Louny: Pavouk Brabouk - loutková pohádka Spolku loutkářů v Lounech. Děti do 2 let zdarma. Ve 14:30 hod.

Kulturní dům Dobroměřice: Taneční soutěž Elitery - párová soutěž Hobby pod hlavičkou SUT + skupinová soutěž plesových formací a parketových kompozic. Od 10 a 15 hodin.

Zimní stadion Louny: Veřejné bruslení. Od 13 do 14:30 hod.

Hasičská zbrojnice Cítoliby: Nácvik besedy na Staročeské máje – jste srdečně zváni. Každou neděli do 5. 5. Od 13 hod.

PODBOŘANSKO

PÁTEK 1. BŘEZNA

Gymnázium a SOŠ Podbořany: Projekt Edison – Mezinárodní vesničky a České odpoledne - ochutnávka exotických a typických českých jídel, prezentace zahraničních studentů a domácích hostitelů. Od 9 a od 14 hodin (SOŠ a budova A gymnázia)

Obecní knihovna Lubenec: Volyně kdysi a dnes - přednáška Dagmar Martinkové se zajímavým výkladem – zve SOS Lubenec. V 18 hod.

Music club Bílá Růže Podbořany: Weekend 9 - během 9. víkendu se můžete na Růži těšit na dárky, za mixem DJ A75. Vstup od 15 let. Od 21 hod.

SOBOTA 2. BŘEZNA

Podbořany, kostel sv. Petra a Pavla: Mariánská mše svatá a poděkování tříkrálovým koledníkům na faře. Od 11 hod.

Brody (Krásný Dvůr): Masopust - průvod masek, občerstvení, hudba, večer posezení. Setkání u Doležalovic stavení ve 13:30 hod.

Music club Bílá Růže Podbořany: Weekend 9 – hraje DJ Kenny (Zbyněk Štrebl). Vstup od 15 let. Od 21 hod.

NEDĚLE 3. BŘEZNA

Kostel Podbořany: Nedělní mše sv. Od 9 hod.

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ PROVOZU, KUCHAŘ, POKLADNÍ

Veřejné stravování CZ a.s. nabízí volné pracovní pozice - VEDOUCÍ PROVOZU (PULS Chomutov), KUCHAŘ (Nexen - průmyslová zóna Triangle), POKLADNÍ (KOITO Žatec). Všechny pozice jsou vhodné pro lidi s částečným zdravotním omezením (ZTP). Bližší info a finanční podmínky při osobním jednání.
Tel.: 724 194 195


REDAKTOR/KA

Vydavatelství Ohře Media hledá REDAKTORA/KU pro Žatecké noviny. CO BUDETE DĚLAT: psát o zajímavém dění v Žatci a okolí. CO OD VÁS OČEKÁVÁME: samostatnost, aktivitu, spolehlivost, zájem o dění v regionu, práci s PC, řidičák výhodou. CO NABÍZÍME: spolupráci v rozsahu zhruba půl úvazku, práci z domova. Životopisy a tři ukázky redaktorské práce (článek, blog, apod.) posílejte na uvedenou e-mailovou adresu nebo volejte.
Tel.: 604 288 678
E-mail: jan.rodling@ohremedia.cz


SPECIALISTA ISO, SPECIALISTA KVALITY

Firma SSE Explo Česká republika s.r.o. Tuchořice přijme do týmu posilu na pozici SPECIALISTA ISO, SPECIALISTA KVALITY. Výkon práce v Žatci. Požadavky: orientace v oblasti ISO 9001, 14001, 45001 je velkou výhodou, výborná znalost MS Office, znalost AJ na komunikativní úrovni, výborné komunikační schopnosti a loajalita, samostatnost, pečlivost, flexibilita, spolehlivost, ŘP - skupina B (aktivní řidič), trestní bezúhonnost. Nabízíme: flexibilní pracovní dobu, občasná práce z domova, odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce, příspěvek na stravné, mobil, notebook, příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, na očkování proti klíšťové encefalitidě, roční odměny. Základní mzda 25000 - 40000 CZK. Smluvní vztah: HPP. Vhodné pro absolventy SŠ, VŠ - praxe výhodou. Nástup leden 2022.
Kontakt: Jaroslava Urbánková
Tel.: 731 095 668
E-mail: jaroslava.urbankova@sse-cesko.cz


STROJNÍK KOLOVÉHO NAKLADAČE

Severočeské pískovny a štěrkovny s.r.o. přijmou STROJNÍKA KOLOVÉHO NAKLADAČE. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK

IZOPOL Dvořák (Vroutecká 989, 441 01 Podbořany) přijme kolegy na pozici SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK. Docházkové a věrnostní bonusy, dodatková dovolená, stravenky za každou odpracovanou směnu, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity. Schůzku si domluvte na uvedeném telefonu.
Tel.: 702 049 593.

Poslední videa

2. sezona bruslení v Podbořanech zahájena

Od soboty 20. 11. Takto se bruslilo na kluzišti v areálu koupaliště ve středu 24. 11.

Přehrát video
Zahájení výstavy v Galerii U Radnice v Žatci

6. 11. 2021 před 16. hodinou... Hudební podkres Otokar Löbl, následovala vernisáž výstavy obrazů Kristiny Folprechtové a vitráží Jitky a Richarda Kantových z Lubence. Výstava potrvá do 15. ledna 2022

Přehrát video