Osmistovce kraluje Porubčanová

Lucie Steklá 2019-03-05 08:42:48

Louny, Praha (lus) Druhý den mistrovství České republiky dorostu a juniorů se atletům Ústeckého kraje náramně vydařil. 

Zuzana Porubčanová (ročník 2002, Elna Počerady) suverénně zvítězila v běhu na osm set metrů a získala si sympatie publika. Suverénní byla atletka již ve svém rozběhu, v němž zvítězila s časem 2:20.41. Druhý den ovládla také finálový běh, v němž svým sedmi soupeřkám nedala šanci a již po uběhnutí 150 metrů se ujala vedení, které udržela a do cíle doběhla v čase 2:15,49. Po loňském stříbru tak letos získala titul mistryně republiky.

 MČR dorostu se konalo dva dny. 

První den mistrovství ČR juniorů a dorostu přinesl největší radost sprinterům na šedesát metrů. Armin Ntemo (USK Ústí) vyhrál finále dorostenců v letošním maximu 7,04 vteřiny. Daniel Vejražka (Klášterec) mezi juniory posunul krajské sezónní maximum na 6,94 vteřiny a radoval se z bronzové medaile.  Blízko cenného kovu byla také Tereza Čihařová (VTŽ Chomutov), když doběhla ve finále čtvrtá výborným časem 7,76 vteřiny. Na medailové pozici se dlouho držela Anežka Ševčíková na trojce, v závěru ale neodolala útoku soupeřek a doběhla na čtvrtém místě.

Druhý den mistrovství ČR dorostu a juniorů se atletům kraje náramně vydařil. Zuzana Porubčanová (Počerady) suverénně zvítězila v běhu na osm set metrů a získala si sympatie publika. Martin Veselý (USK Ústí) potvrdil roli favorita v trojskoku dorostenců a v novém osobním rekordu 13,88 metru se radoval z titulu. 

Atletům Provodu se velmi dařilo, když další dvě medaile přidali bronzoví dorostenci Šimon Hospodka (USK Ústí) ve skoku vysokém a Marek Štrympl (USK Ústí) ve vrhu koulí. Daniel Vejražka (Klášterec) bral na dvoustovce stříbro, když prohrál jen s Tomášem Němejcem z Českých Budějovic. Ten si dobře načasoval formu a oplatil Vejražkovi porážku z mistrovství dospělých.


Foto: Atletika ÚK

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video