Výhru Loun zařídil hlavičkou Suchý

Lucie Steklá 2019-03-27 12:28:00

Proti Pernštejnu Louny nastoupily k utkání po čtrnáctidenní herní pauze, když o minulém víkendu Brná střetnutí s odložila pro nezpůsobilý terén. Pernštejn měl dokonce oba úvodní mistrovské zápasy odloženy, takže proti Lounům nastoupil na jaře ke svému úvodnímu soutěžnímu utkání. Tuto sobotu Louny hrají okresní derby v Žatci. Utkání začíná v sobotu v 16.30 hodin na umělém trávníku v Žatci.

Kdo čekal, že střetnutí v tabulce prvního celku s předposledním bude jasnou záležitostí, hluboce se mýlil. Během celkových devadesáti minut hry se z obou stran urputně bojovalo, zápas byl plný soubojů a také nepřesností na obou stranách. Je však potřeba zmínit, že kvalitu hry dosti zásadně poznamenal velice nerovný terén, a to především na naší straně. Stará pravda, že vždy je těžkým terénem hlavně ovlivněn celek, který musí tvořit. "V prvním poločase jsme si však vytvořili velké množství šancí, které jsme měli gólově dotáhnout. A abychom se nevymlouvali jen na terén, chyběl nám při nich větší důraz, rychlejší pohyb a správná volba při řešení situací. Řada našich střel byla zblokovaná hostujícími obránci, jednou, po hlavičce Jakuba Suchého, pomohlo Pernštejnu břevno. Náš soupeř Patrovského vůbec neohrozil," řekl trenér Loun Zdeněk Kudela. 

Také druhý poločas pokračoval ve stejném scénáři. I nadále se odvíjela nehezká hra plná soubojů a také faulů.  Snad z lítosti se nechtělo vyloučit rozhodčímu hostujícího stopera Jelínka, který již po udělené ŽK sestřelil zezadu Lesniaka, který by zcela sám postupoval na branku Hůly.... 

Nakonec spravedlnost si řekla o slovo. "Po jednom z početných rohů se přeci jen prosadil Kuba Suchý. A opět hlavou, když přesně zahraný Trupův kop poslal do levé "šibenice" branky soupeře.  Pak měli ještě obrovské šance Soukup s Lesniakem a Zíchou, ale výsledek se už nezměnil. Sluší se dodat, že hosté z Pernštejna herně obstáli slušně a zdaleka vůbec nevypadali jako tým, který je po víkendu v tabulce poslední," dodal trenér. 


FK SEKO Louny - TJ Spartak Pernštejn 1:0 (0:0)

Sestava: Patrovský - Fiřt,Vokurka,Krejčík,Suchý - Soukup (85.Pospíšil),Sulovský,Trup,Zícha (89.Myšák) - Nykl (46.Kočí),Lesniak 

Branka: 67.Suchý 

ŽK: Fiřt,Zícha 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video