Výhru Loun zařídil hlavičkou Suchý

Lucie Steklá 2019-03-27 12:28:00

Proti Pernštejnu Louny nastoupily k utkání po čtrnáctidenní herní pauze, když o minulém víkendu Brná střetnutí s odložila pro nezpůsobilý terén. Pernštejn měl dokonce oba úvodní mistrovské zápasy odloženy, takže proti Lounům nastoupil na jaře ke svému úvodnímu soutěžnímu utkání. Tuto sobotu Louny hrají okresní derby v Žatci. Utkání začíná v sobotu v 16.30 hodin na umělém trávníku v Žatci.

Kdo čekal, že střetnutí v tabulce prvního celku s předposledním bude jasnou záležitostí, hluboce se mýlil. Během celkových devadesáti minut hry se z obou stran urputně bojovalo, zápas byl plný soubojů a také nepřesností na obou stranách. Je však potřeba zmínit, že kvalitu hry dosti zásadně poznamenal velice nerovný terén, a to především na naší straně. Stará pravda, že vždy je těžkým terénem hlavně ovlivněn celek, který musí tvořit. "V prvním poločase jsme si však vytvořili velké množství šancí, které jsme měli gólově dotáhnout. A abychom se nevymlouvali jen na terén, chyběl nám při nich větší důraz, rychlejší pohyb a správná volba při řešení situací. Řada našich střel byla zblokovaná hostujícími obránci, jednou, po hlavičce Jakuba Suchého, pomohlo Pernštejnu břevno. Náš soupeř Patrovského vůbec neohrozil," řekl trenér Loun Zdeněk Kudela. 

Také druhý poločas pokračoval ve stejném scénáři. I nadále se odvíjela nehezká hra plná soubojů a také faulů.  Snad z lítosti se nechtělo vyloučit rozhodčímu hostujícího stopera Jelínka, který již po udělené ŽK sestřelil zezadu Lesniaka, který by zcela sám postupoval na branku Hůly.... 

Nakonec spravedlnost si řekla o slovo. "Po jednom z početných rohů se přeci jen prosadil Kuba Suchý. A opět hlavou, když přesně zahraný Trupův kop poslal do levé "šibenice" branky soupeře.  Pak měli ještě obrovské šance Soukup s Lesniakem a Zíchou, ale výsledek se už nezměnil. Sluší se dodat, že hosté z Pernštejna herně obstáli slušně a zdaleka vůbec nevypadali jako tým, který je po víkendu v tabulce poslední," dodal trenér. 


FK SEKO Louny - TJ Spartak Pernštejn 1:0 (0:0)

Sestava: Patrovský - Fiřt,Vokurka,Krejčík,Suchý - Soukup (85.Pospíšil),Sulovský,Trup,Zícha (89.Myšák) - Nykl (46.Kočí),Lesniak 

Branka: 67.Suchý 

ŽK: Fiřt,Zícha 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

STROJNÍ ZÁMEČNÍK, ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA A LOGISTIK, KURÁTOR CHMELAŘSKÉHO MUZEA

Chmelařství družstvo Žatec hledá zaměstnance na pozice STROJNÍ ZÁMEČNÍK, ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA A LOGISTIK, KURÁTOR CHMELAŘSKÉHO MUZEA. Nabízíme zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení, zajímavou práci, benefity v rámci sociálního programu. Podrobné podmínky na jednotlivé pozice najdete po rozkliknutí odkazu. Strukturovaný životopis zasílejte na uvedený e-mail.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415 733 207
WWW: https://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


PRŮVODCE A VÝSTAVÁŘ

Chrám Chmele a Piva v Žatci hledá PRŮVODCE a VÝSTAVÁŘE. Požadujeme spolehlivost, komunikativnost, cizí jazyk. Nabízíme 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: ekonom@chchp.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

ZŠ TGM Podbořany: Poslední školní den a loučení s deváťáky

Školní ráno 30. června ve znamení loučení se školním rokem a pro žáky 9. třídy se školními léty...

Přehrát video
Hlubany Logit: Vyhlášení nejlepších projektů z 12. grantového kola fondu LOGIT

Petr Veselý, Kateřina Valešová a Tomáš Petr z Ústecké komunitní nadace přijeli 28. 6. do Podbořan - firmy Logit, aby předali symbolické šeky zástupcům podpořených organizací a celou akci zaznamenali.

Přehrát video