Tento týden v Regionu Podbořanska

Alla Želinská 2019-05-14 11:08:00

Region Podbořanska č. 19 ve středu 15. května ve vašich schránkách a na stáncích.

V devatenáctém vydání Regionu Podbořanska se dočtete o vítání nových občánků města Podbořan, plánované naučné stezce F. Kafky z Podbořan do Siřemi, o plánech města postavit moderní přístavbu ZUŠ a chystané veřejné prezentaci s účasti autora - architekta P. Hájka, o cestě na Svatou Horu a kde v Kryrech rekonstruují vodovod a kanalizaci, o vzpomínkové akci na náměstí v Podbořanech a najdete i pozvání STP na Den matek v kryrské sokolovně. O závodění hasičské omladiny z Nepomyšle a dorostu z Lubence píšeme na straně 2. Dozvíte se také o účasti občanů z Podbořan v protestní akci Milion chvilek pro demokracii v Žatci i o tom, že jediná v okrese porodnice v Žatci se jen tak neotevře.

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové akce, jako například staročeské máje ve Vroutku, instalace moderního díla na nádvoří zámku v Krásném Dvoře atd. Přinášíme také novinky ze školky Pastelky, která se vypravila na Den se záchranáři, z lubenecké školy, kde proběhl zápis do 1. třídy, a z podbořanské radnice, kde přivítali vzácnou návštěvu z New Yorku a Velké Británie.

Sportovní strana nabídne úspěch podbořanských Mocných Tuleňů na turnaji v Děčíně, vysokou výhru Buškovic nad Pátkem, věnované manželkám vítězství fotbalistů Krásného Dvora i reportáž z derby Podbořany vs. Vroutek, v němž byl šťastnější posledně jmenovaný. Nechybí ani fotbalový výsledkový servis.

Více v tištěném či elektronickém vydání Regionu Podbořanska.

Alla Želinská

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘKA DO BISTRA

Přijmu kuchařku do bistra. Chomutov.
Tel.: 777 944 816

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně. 
Tel.: 777 167 336

PANÍ NA ÚKLID

Hledáme paní na úklid. Žatec.
Tel.: 605 885 121

AUTOMECHANIK, AUTOKLEMPÍŘ, AUTOLAKÝRNÍK

Hledáme šikovného a spolehlivého automechanika, autoklempíře, autolakýrníka. Slušné jednání, dobré platové podmínky. Dále hledáme ženu nebo muže na ruční mytí vozidel. Hořešovičky, okres Kladno.
Tel.: 773 023 380

ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Státní hymna na závěr vzpomínkové akce v Podbořanech

Pietní akt završili společným zpěvem státní hymny ČR.

Přehrát video
Položení věnců k pomníku RA v Podbořanech

Během vzpomínkové akce na náměstí zazpívaly i děti ze ZŠ TGM v Podbořanech...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodám byt 1+2 ve 4. patře, bez výtahu, v Žatci, Hájkova ulice. Tel: 607 519 241.

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodám starší rodinný dům 2+1v obci Liběšice část Líčkov. Dům je podsklepený, v přízemí obytné 2 místnosti, kuchyň a koupelna s WC. Možnost přestavby půdy. Dům je napojen na vodovod, elektřinu, odpad řešen septikem, topení na tuhá paliva. Pozemek o celkové ploše 2184 m2 v klidné části obce obsahuje ještě kůlnu a velkou patrovou stodolu s možností parkování. Více informací na tel.: 724 792 814.

Vzpomínky

Radek Sakovič

Jen svíci hořící a hezkou kytici Ti na hrob můžeme dát, chvíli postát a vzpomínat. Dne 21. 5. 2019 uplynou 2 roky, co nás opustil bratr, švagr a strýc Radek SAKOVIČ. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Rodina.

Vladimír Hryzbil

Těžko se s Tebou loučilo, těžko je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navždy budeme mít. Dne 19. 5. uplyne 2 roky, co nás navždy opustil pan Vladimír HRYZBIL ze Žatce. Stále vzpomínají syn Miroslav a snacha Dana s rodinami.

Stanislav Novotný

Dne 19. 5. 2019 by oslavil můj manžel Stanislav NOVOTNÝ ze Žatce 76 let. Stále vzpomíná manželka Jarka, sestra Jiřina z Čeradic s celou rodinou, rodina Bošinova z Jirkova a ostatní příbuzní a známí.