Tento týden v Regionu Podbořanska

Alla Želinská 2019-05-14 11:08:00

Region Podbořanska č. 19 ve středu 15. května ve vašich schránkách a na stáncích.

V devatenáctém vydání Regionu Podbořanska se dočtete o vítání nových občánků města Podbořan, plánované naučné stezce F. Kafky z Podbořan do Siřemi, o plánech města postavit moderní přístavbu ZUŠ a chystané veřejné prezentaci s účasti autora - architekta P. Hájka, o cestě na Svatou Horu a kde v Kryrech rekonstruují vodovod a kanalizaci, o vzpomínkové akci na náměstí v Podbořanech a najdete i pozvání STP na Den matek v kryrské sokolovně. O závodění hasičské omladiny z Nepomyšle a dorostu z Lubence píšeme na straně 2. Dozvíte se také o účasti občanů z Podbořan v protestní akci Milion chvilek pro demokracii v Žatci i o tom, že jediná v okrese porodnice v Žatci se jen tak neotevře.

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové akce, jako například staročeské máje ve Vroutku, instalace moderního díla na nádvoří zámku v Krásném Dvoře atd. Přinášíme také novinky ze školky Pastelky, která se vypravila na Den se záchranáři, z lubenecké školy, kde proběhl zápis do 1. třídy, a z podbořanské radnice, kde přivítali vzácnou návštěvu z New Yorku a Velké Británie.

Sportovní strana nabídne úspěch podbořanských Mocných Tuleňů na turnaji v Děčíně, vysokou výhru Buškovic nad Pátkem, věnované manželkám vítězství fotbalistů Krásného Dvora i reportáž z derby Podbořany vs. Vroutek, v němž byl šťastnější posledně jmenovaný. Nechybí ani fotbalový výsledkový servis.

Více v tištěném či elektronickém vydání Regionu Podbořanska.

Komentáře

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Vystoupení při předávání certifikátů Cambridge english

Vystoupily děti ze 4.A s p. uč. Jitkou Pletichovou.

Přehrát video